HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

Vynikající zákaznický zážitek začíná s vynikajícím zážitkem zaměstnance. Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, staví, implementuje a poskytuje řešení, která potřebujete k překonání očekávání na každém bodě styku.
Objevte všechna řešení digitálních zážitků.
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Komunikační služby

Nalezení dokonalé rovnováhy mezi tím, co zaměstnanci chtějí (flexibilní práce, mobilita) a tím, co musí podnikové IT poskytovat (bezpečnost, shoda, standardizované procesy) je výzvou pro každý podnik. Co kdyby vám jeden kontaktní bod mohl poskytnout přístup k nejlepším technologickým řešením a systémům od předních světových dodavatelů pracovišť? Společnost Ricoh poskytuje nový a jedinečný způsob získávání technologií, které vaši zaměstnanci potřebují pro vykonávání chytřejších pracovních postupů a dosahování vyšší produktivity.

Prozkoumejte naše možnosti níže: Řešení, Případové studie a Portfolio


Inteligentní jednací místnosti

Inteligentní jednací místnosti

Zvyšte produktivitu díky jednacím prostorům spravovaným společností Ricoh. Máme řešení, která splní vaše potřeby, a to od plně přizpůsobených firemních jednacích a zasedacích místností až po řadu zcela připravených prostorů.

Nástroje pro spolupráci

Dodejte schůzkám mnoho-smyslový zážitek všude tam, kde se vaši účastníci setkávají – pomocí široké nabídky nástrojů pro spolupráci od společnosti Ricoh.
Nástroje pro spolupráci

Systémy digitální prezentace

Systémy digitální prezentace

Spravujte firemní komunikaci celé firmy z jedné jednoduché, bezpečné, cloudové platformy s řešeními plošné digitální prezentace společnosti Ricoh.


Správa pracovišť

Optimalizujte svůj stávající fyzický pracovní prostor pomocí systémů pro správu pracovišť, které analyzují vaše podnikové procesy.
Správa pracovišť
Firemní služby

Firemní služby

Využijte důležité obchodní informace a vytvořte řešení na míru, která vedou k produktivitě prostřednictvím digitální transformace.
Řešení pro malé a střední podniky

Řešení pro malé a střední podniky

Rostoucí podnikání potřebuje řešení na pracovišti, která se okamžitě přizpůsobí a dodají výsledky. Řešení pro malé a střední podniky od společnosti Ricoh jsou navržena pro rychlé nasazení a škálovatelnost.

  • Projektory

    Projektory

    Pro prezentace, názornou komunikaci a vzájemnou spolupráci nabízí Ricoh celou řadu digitálních projektorů, které se hodí do jednacích místností i do konferenčních center.

  • Interaktivní tabule

    Interaktivní tabule

    Interaktivní tabule od společnosti Ricoh umožňují zobrazování ve vysokém rozlišení a plynulé psaní. Výborně se hodí k vizuálnímu sdílení, rozvíjení a zaznamenávání myšlenek.


Chcete vědět více?

Kontaktujte nás již dnes, abychom mohli projednat vaše požadavky a navhrnout, jak zdokonalit vaše pracoviště.

Kontaktujte nás