HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Smart Lockers

Chraňte firemní majetek a podpořte své zaměstnance poskytnutím bezklíčového přístupu k zabezpečenému úložnému prostoru.

Naše škálovatelné uzamykací systémy poskytují inteligentní bezklíčový přístup k úložnému prostoru. Lze je použít k zabezpečení firemního majetku vysoké hodnoty, příchozí/odchozí pošty a osobních věcí zaměstnanců. Technologie se zabezpečeným připojením podporuje dynamickou správu úložného prostoru v reálném čase a umožňuje provádět správu inventáře, komplexní úschovu pošty a distribuci zásilek apod.

Naše inteligentní uzamykatelné systémy změní způsob správy vašeho pracovního prostoru, ověřitelné doručování i ochranu majetku. Díky bezproblémovému připojení k IT síti mohou být uzamykatelné boxy rychle přidělovány uživatelům. Inteligentní software pro správu sleduje využití a poskytuje podrobné záznamy k dohledání. Technologie nepřetržitého bezklíčového přístupu zajišťuje, že ztracené klíče nebo uzamčené dveře již nebudou problémem.
Vlastnosti a výhody

Inteligentní uzamykatelné systémy jsou inovativní kombinací flexibilního úložného prostoru a IT technologie. Poskytují škálovatelné úložné boxy, které podporují vzdálené dynamické přidělení, zabezpečený nepřetržitý bezklíčový přístup, komplexní správu a podrobná data o využití. Tato technologie poskytuje zabezpečená úložná řešení pro rušné kanceláře, podatelny, maloobchod i pro volnočasová prostředí a sportoviště.

 • Škálovatelné elektronické řešení úložného prosotru na pracovišti
 • Nepřetržitý bezklíčový přístup k zabezpečenému boxu
 • Řízení přístupu k firemnímu majetku a inventáři vysoké hodnoty
 • Dynamické přidělování úložného prostoru
 • Cloudové nástroje pro vzdálenou správu v reálném čase
 • Komplexní přehled ohledně využití a kontroly
Případové studie

Inteligentní skříňky na balíky přetvářejí elektronický obchod

use-cases-smart Nová síť uzamykatelných skříněk na balíky přetváří tzv. „poslední míli“ dodávek v Jižní Africe, protože se v zemi rozšiřuje elektronické obchodování.
Silná konkurence, globalizace a technologické změny způsobily za posledních 10 let na jihoafrickém trhu výrazné změny a je nepravděpodobné, že by se to v blízké budoucnosti změnilo. Už nejde o to, kdo má největší flotilu vozidel, skladů nebo nejlepší cenu - nyní se jedná o schopnost odhadnou budoucí vývoj a úspěšně na něj reagovat v lokálním kontextu. • Robotic Service Advantage

  Robotic Service Advantage

  Rozšiřte špičkovou podporu služeb pro vaše zákazníky v celé oblasti EMEA.

 • RICOH Smart Hands

  Smart Hands

  Rozšiřte IT služby pomocí platformy RICOH Smart Hands. Naši technici budou poskytovat podporu tam, kde to potřebujete.

 • Zebra - spravované služby

  Zebra - spravované služby

  Podpora vašich požadavků na tisk štítků v celé oblasti EMEA