HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Digitální tiskárna

V nepředvídatelném prostředí byznysu, kde se některým sektorům trhu daří a jiné bojují o přežití, může být rozhodování o investicích obtížné. Firmy zaměřené na digitální tisk musí držet krok se změnami v technologii tisku a procesech a současně zajišťovat důležitá investiční rozhodnutí proti možným budoucím rizikům.

Služby společnosti Ricoh pro digitální tiskárny nenabízejí pouze přístup k nejmodernějším systémům produkčního tisku. Chápeme složitost a problémy kvalitního nízkonákladového tisku s rychlými změnami a poskytujeme přizpůsobená řešení založená na detailních znalostech, která urychlují rozvoj firmy a pomáhají dosahovat rychlé návratnosti investic do technologií.

Ve spolupráci s vámi posoudíme situaci vaší firmy a pomůžeme zavést nejvhodnější řešení digitálního tisku pro vaše potřeby. Podobně jako řadu Ricoh Pro, která podporuje mnoho škálovatelných víceúčelových řešení pracovních postupů pro tisk od odeslání úlohy po výstup. Nebo řešení TotalFlow, kde se náš software, profesionální služby a odborné znalosti spojují v nabídce výkonné komplexní správy tisku.

Vlastnosti a výhody

Společnost Ricoh spolupracuje formou partnerství s klienty z oblasti digitálního tisku na vytváření flexibilních škálovatelných řešení, která zvyšují produktivitu. Kromě zavádění technologických inovací vám pomůžeme udržet si přehled o problémech a trendech v oblasti integrace elektronického marketingu.

I v nejnáročnějším prostředí tisku vám řešení společnosti Ricoh pro digitální tiskárny pomohou:

 • Nabízet zákazníkům to nejnovější a nejlepší z inovací technologií tisku
 • Zajišťovat investiční rozhodnutí proti možným rizikům v budoucnosti pomocí flexibilních škálovatelných technologických řešení navržených podle potřeb vaší firmy
 • Integrovat do firmy technologie a reagovat na potřeby správy změn
 • Zvyšovat výkonnost zaměstnanců a zajišťovat maximální výstup optimalizací postupů digitálního tisku

Související služby

 • Komerční tiskárna

  Komerční tiskárna

  Dostupná integrovaná řešení zaměřená na zákazníka, která mu nabídnou to nejnovější v oblasti inovace tisku.

 • Rychlá tiskárna

  Rychlá tiskárna

  Řešení hardwaru a softwaru a specializované poradenství pro udržení náskoku před konkurencí.

 • Cílená pošta

  Cílená pošta

  Navazování přínosných kontaktů se zákazníky pomocí nejnovějších technologií a znalostí cílené pošty.