Kategorie

Optimalizace tiskového prostředí

Vyberte si přesně takovou kombinaci zařízení a služeb, která bude nejlépe odpovídat vašim nárokům na tiskový systém. Specialisté firmy IMPROMAT vám poradí, navrhnou optimální řešení, zařízení zapojí, nakonfigurují a proškolí uživatele.

Informace

Hlavní náplní Optimalizace je důkladná analýza firemního tiskového prostředí. Víte kolik tisků a kopií je ve vaší firmě produkováno? Víte jaký podíl na těchto výstupech má barva a kolik z nich je černobílých? Víte kolik přesně máte a používáte tiskáren a multifunkčních zařízení? 

Na tyto a mnoho dalších otázek vám odpoví naši specialisté, kteří všechny požadované údaje zjistí a budou vám je prezentovat. Cílem analýzy je získat základní informace o tiskových a kopírovacích zařízeních, o pracovních postupech klientské společnosti, o počtech tiskových výstupů i uživatelů, o IT infrastruktuře a využitelnosti strojů. 

Naši specialisté prozkoumají aktuální stav tiskových procesů a zařízení na pracovištích klienta a provedou inventarizaci prostředků včetně současných nákladů na tisk. Předmětem analýzy je pečlivé prozkoumání situace v oblastech,souvisejících s produkcí papírových dokumentů. Podkladem pro analýzu a zdrojem informací jsou podklady poskytnuté klientem, oficiální údaje výrobců zařízení, která klient používá, znalostní databáze a vlastní fyzická kontrola na místě. 

Po odsouhlasení výsledků analýzy a požadavků klienta naši specialisté navrhnou optimální individuální řešení, které vychází z předchozích zjištění a respektuje požadavky klienta. Návrh bude obsahovat seznam a umístění navrhovaných tiskových zařízení, jejich specifikaci, způsob zapojení a správy a v neposlední řadě také navrh možných softwarových řešení, určených jak pro správu zařízení, tak pro správu tisků a dokumentů.

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2020 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×