Kategorie

Školení

I ve vaší kanceláři platí, že nákupem technologie získáváte „pouze“ prostředek, který vám pomáhá být konkurenceschopným. A aby tomu tak skutečně bylo, je nutné kancelářskou techniku dobře znát a ovládat.

Informace

Zákazníci, kteří dobře znají svou kancelářskou techniku, dosahují vyšší efektivity, a tím i úspory času a finančních prostředků. V konečném důsledku tak naplňují původní záměr, kterým bylo zjednodušit a zkvalitnit zpracování a tok dokumentů. 

Ať již se jedná o kterýkoliv z produktů značky RICOH, je při jejich pořízení téměř vždy vhodné, aby po instalaci následovalo zákaznické školení. Zejména u složitějších produktů a rozsáhlejších dodávek celých řešení vás teprve toto školení plně seznámí se všemi možnostmi využití nové technologie a pomůže ji plně integrovat do navyklého pracovního procesu. 

Samozřejmou a nedílnou součástí všech našich školení jsou možnosti efektivního použití standardních i volitelných softwarových prostředků, bez nichž si dnešní kancelářskou techniku už ani nelze představit. 

A protože každý z vás má stroje v jiné konfiguraci, jsou nabízená školení vždy přizpůsobena vašim aktuálním požadavkům.

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2020 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×