Kategorie

GlobalScan NX

Jste-li velká společnost, vládní agentura či poskytovatel služeb, potýkáte se často s enormním množstvím dokumentů z domácích i zahraničních zdrojů. Díky řešení Ricoh GlobalScan NX bude postaráno o veškeré vaše požadavky. Toto moderní řešení se postará o naskenování dokumentů, které můžete odeslat e-mailem, poslat do síťových složek, na faxový server, do svého domovského adresáře nebo dokonce do systému správy dokumentů.

Popis software

Digitalizací dokumentů získáte množství výhod. Díky MFP doplňku GlobalScan NX rozšíříte svoje multifunkční zařízení o výkonný síťový skener. Volitelný zásuvný modul OCR dokonce umožňuje skenování ve mnoha formátech. Nejen, že nemusíte pak investovat do stolních skenerů, získáte kompletní digitalizační řešení. Na jeden GlobalScan NX server můžete připojit až 750 multifunkčních zařízení. 

Flexibilní skenování a distribuce dokumentů probíhá pomocí uživatelského rozhraní a nastavitelných ikon. Ikony je možno konfigurovat podle požadovaného formátu dokumentu a cíle, kam má být dokument uložen. Výsledkem je jednoduché skenování pomocí jednoho tlačítka. Navíc může být v zařízení uloženo více různých podmínek pro nakládání s dokumenty. Jednoduchá je i indexovaná archivace a vyhledávání , protože informace mohou být vloženy do skenovaných souborů. 

Dokumenty a jejich obsah jsou často nejcennějším vlastnictvím firmy. K tomu ,.abyste se nemuseli obávat hackingu a úniku dat, nabízí GlobalScan NX nabízí ověření uživatele proti seznamům Novell®, Windows® NT nebo LDAP přímo od multifunkčního zařízení. Uživatel se musí před použitím skeneru přihlásit svým jménem a heslem na panelu MFP. Pro maximální bezpečnost přenosu dat GlobalScan NX navíc využívá maximálně bezpečný protokol SSL. Dostupnost systému je rovněž maximalizována díky podpoře záložního serveru. 

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2019 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×