Kategorie

Ricoh ve spolupráci s Bianchi předvede na výstavě FESPA 2018 kreativní inovace

Praha, 3. dubna 2018 – Síla a výkon tisku! Od vizuálně zajímavých bannerů a plakátů až po trička a tašky tištěné na zakázku. To vše bude představeno díky partnerství společností Ricoh a Bianchi na veletrhu FESPA 2018.

Ricoh a Bianchi společně předvedou potenciál tisku včetně vlastností tiskárny Ri 6000 pro přímý tisk na textil

 

Společnost Ricoh chce praktickými ukázkami poukázat na to, jak mohou tisková centra, reklamní agentury a specialisté na komunikaci objevovat nové světy plné příležitostí v živém odvětví jménem Sign and Display. Ukázky obsáhnou širokou škálu propagačních předmětů od katalogů, bannerů a vlajek až po nástěnnou grafiku, trička a tašky.

„Vynikající vlastnosti technologií a dobrý design patří k základním zásadám v podnikání Ricohu i Bianchi. To je důvod, proč je naše partnerství dokonalé“, uvádí Josef Fleissig, Produktový manažer pro Komerční a produkční tisk společnosti Ricoh Czech Republic & Slovakia.

„Na veletrhu budeme mít model běžné maloobchodní prodejny“, dodává Fleissig. V tomto „koutku“ budou mít návštěvníci příležitost shlédnout mnoho ukázek a řešení, která umožňují systémy a technologie od společnosti Ricoh. Inspirující praktické ukázky v reálném provozu mohou napomoci, aby zauvažovali, co jim systémy mohou přinést, a probudit zájem o nové trhy a oblasti.“

 

Praktické ukázky v Bianchi „koutku“: 

·         Tisk na transparentní média, bannery, vlajky a nástěnná grafika tištěná na velkoformátové latexové tiskárně Ricoh Pro™ Pro L4160.

·         Pevné výstavní a informační panely vytvořené na ploché tiskárně UV Flatbed s označením Ricoh Pro™ T7210, Pro™ T7210.

·         Ukázky tisku na polokošile, běžná trika, kšiltovky a tašky, tištěné na přístrojích pro přímý tisk na textil Ri 100, Ri 3000 a Ri 6000.

·         Katalogy, brožury, plakáty, pohlednice a přání tištěné na nové pětibarevné digitální produkční tiskárně Ricoh Pro™ C7200x.

 

Bianchi Corner (Bianchi koutek) bude od 15. do 18. května součástí stánku Ricoh – A50, v Hale 3.1, na výstavišti Messe Berlin. Po výstavě bude model obchodu Bianchi převezen do zákaznického centra společnosti Ricoh v Telfordu (Velká Británie),

 

O společnosti Ricoh

Ricoh podporuje digitální pracoviště, která využívají inovativní technologie a služby, jež lidem umožňují pracovat lépe a snadněji. Již přes 80 let společnost Ricoh inspiruje k inovacím a je významným dodavatelem systémů pro řízení dokumentů, služby IT, řešení pro komerční a produkční tisk, digitální kamery a fotoaparáty a průmyslové systémy.

Skupina Ricoh, s hlavním sídlem v Tokiu, působí přibližně ve 200 zemích a regionech na světě. V závěru fiskálního roku na konci března 2017 dosáhla Skupina Ricoh celosvětově obratu ve výši 2 028 miliard jenů (přibližně 18,2 miliardy USD).

 

www.ricoh.cz, www.ricoh.sk

Kontakt pro média:

Eliška Kačerová

E-mail: eliska.kacerova@ricoh.cz    

Mobile: +420 604 297 454

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2018 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×

Tento projekt č. 2.2 ITP03/1012 byl spolufinancován Evropskou unií.