Kategorie

Společnost Ricoh odhaluje nová Intelligent Devices k naplnění potřeb digitálních pracovišť

Praha, 24. ledna 2019 – Společnost Ricoh oznámila spuštění nové série Intelligent Devices k naplnění neustále se měnících potřeb dnešních digitálních pracovišť. Rozsah je součástí přístupu Dynamic Workplace Intelligence společnosti Ricoh.

Platforma Always Current Technology společnosti Ricoh umožňuje lidem pracovat chytřeji díky technologiím, které zajišťují škálovatelnost, bezpečnost, udržitelnost a jednoduchost. Uživatele si mohou stáhnout a nainstalovat nové aplikace, funkce a aktualizace přímo na svá zařízení poté, kdy se stanou přístupné, což zajistí naprostou svižnost a flexibilitu. Platforma umožňuje digitálním pracovištím škálovat své možnosti založené na posledních potřebách, a zároveň udržuje bezpečnostní funkce a software zcela aktuální. Kromě toho umožňuje okamžitý přístup k aktualizacím v momentě, kdy vstoupí na trh, a eliminuje potřebu kupovat nový hardware pro další funkčnost nebo čekat, až vyprší smlouvy. Kromě toho RICOH Intelligent Support zajišťuje, že aktualizace softwaru lze provádět rychle na dálku a že je maximalizován využitelný čas uživatele.

Nová série IM C A3 barevných multifunkčních tiskáren je první v řadě inteligentních zařízení, která společnost Ricoh přinese na trh a která budou představovat platformu další generace. Sada nadcházejících kancelářských tiskových řešení zahrnuje Ricoh Cloud Workflow Solutions, řadu inovačních technologií na bázi cloudu, které zajišťují řízenou jednoduchost v dostupných, škálovatelných balíčcích ve formě předplatného, aby zákazníkům pomohly budovat jejich obchodní činnost.

Always Current Technology společnosti Ricoh se realizuje ve 13 nových A3 barevných inteligentních multifunkčních tiskárnách, které budou spuštěny v Evropě, včetně RICOH IM C2000, IM C2500, IM C3000, IM C3500, IM C4500, IM C5500 a IM C6000. Tato zařízení tisknou 20, 25, 30, 35, 45, 55 a 60 za minutu (ppm), v daném pořadí. Umožňují podporu pro tisk, skenování, kopírování, úpravu a faxování pro výchozí formáty až SRA3 a standardní mobilní tiskovou podporu. Každé zařízení je certifikováno s ratingem EPEAT.

David Mills, výkonný ředitel společnosti Ricoh Europe, říká: „Klíčovým aspektem posílení digitálních pracovišť je zajištění informací a jejich zpřístupnění těm, kteří je potřebují co nejdříve poté, co vznikne taková potřeba. Bezpečnost informací je prioritou designu společnosti Ricoh, a proto tato řada inteligentních multifunkčních tiskáren vyvažuje interní šifrování.“

Nová zařízení budou zahrnovat nový Smart Operation Panel společnosti Ricoh, který je vybaven aktualizovaným procesorem umožňujícím rychlejší přechody mezi aplikacemi a hladkou, responsivní dotykovou obrazovkou. Nová funkčnost je založena na zpětné vazbě od zákazníků a je navržena tak, aby zlepšila přístupnost stejně jako celkovou uživatelskou zkušenost.Nové rozhraní lze přizpůsobit tak, aby se lépe adaptovalo a sloužilo individuálním pracovištím, pracovním tokům a potřebám. Servisní experti společnosti Ricoh mohou mít vzdálený přístup ke Smart Operation Panel zařízení pro rychlé řešení potíží a k provedení automatických aktualizací firmwaru.

Mills dodává: „Dnešní firmy mají za úkol adaptovat se na změnu ve znatelně krkolomném tempu. Uvědomujeme si, že naši zákazníci mají nové a nově vznikající potřeby a že pracoviště se rozšiřují mimo tradiční kanceláře. Naše řada inteligentních zařízení znamená, že stejně jako jiná chytrá zařízení si budou naši zákazníci kdykoliv moci nainstalovat jakékoliv aplikace, které se jim líbí, což jim umožní pracovat chytřeji a efektivněji.  Náš nový přístup jsme nazvali Dynamic Workplace Intelligence a ten ukazuje, jak pracujeme s našimi zákazníky, abychom naplnili jejich každodenní potřebu digitálního pracoviště.”   

 

Více o nabídce inteligentních zařízeních, Always Current Technology a Dynamic Workplace Intelligence společnosti Ricoh navštivte www.ricoh-europe.com.

 

 

O společnosti Ricoh

Ricoh svými inovativními technologiemi a službami podporuje a rozvíjí digitální pracoviště a umožňuje tak lidem efektivnější a lepší práci. Již více než 80 let společnost Ricoh inspiruje k inovacím a je významným dodavatelem systémů pro řízení dokumentů, IT služeb, řešení pro komerční a produkční tisk, digitálních kamer, fotoaparátů a produkčních zařízení.

Skupina Ricoh, s hlavním sídlem v Tokiu, působí přibližně ve 200 zemích a regionech na světě. Na konci fiskálního roku v březnu 2018 dosáhla Skupina Ricoh celosvětového obratu ve výši 2 063 miliard jenů (přibližně 19,4 miliardy USD).

www.ricoh.cz , www.ricoh.sk

 

Kontakt pro média:

Eliška Sobotková

E-mail: eliska.sobotkova@ricoh.cz    

Mobile: +420 604 297 454

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2020 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×