Síťové služby a řešení
síťové služby a řešení

Konektivita, která splní vaše potřeby dnes i zítra

Řešení a služby v oblasti sítí

Ztráta dostupnosti sítě, výpadky, nízký výkon a zranitelnost v oblasti kybernetické bezpečnosti mohou způsobit velké narušení a vážně ovlivnit organizace. Když k tomu připočteme práci na dálku, rostoucí složitost sítí a distribuovaných modelů v důsledku zavádění cloudu, problém se dále prohlubuje.
 
Od připojení a sběru dat až po správu zařízení 
Stalo se nezbytným mít k dispozici škálovatelnou, odolnou, bezpečnou a vysoce výkonnou síť jako páteř a základ vaší IT infrastruktury. Aplikace podporující obchodní procesy a služby zákazníkům vyžadují pro optimální fungování kvalitní sítě. Potřebujete umožnit vše od připojení a sběru dat až po správu a analýzu zařízení odkudkoli a na jedno kliknutí.
Komplexní portfolio síťových řešení a služeb:
 • WAN
 • LAN
 • WLAN
 • VPN
 • SDWAN
 • SDN
 • Hybridní konektivita
 • Síťová rozhraní
Analyzujeme vaše specifické síťové a bezpečnostní požadavky a vytvoříme službu na míru, která splní všechny vaše potřeby v oblasti konektivity. Se správným řešením můžete zachovat kontinuitu podnikání a zajistit, že vaši zákazníci vždy získají nejlepší možnou zkušenost.

Řešení a služby

Řešení připojení

areo

Hladký provoz

Vzhledem ke složitým interním a externím vztahům, které je třeba řídit napříč různými platformami a kanály, je spolehlivé síťové připojení klíčové pro řešení firemních problémů a zvyšování spokojenosti zákazníků.
 
Na základě analýzy vašich specifických potřeb v oblasti konektivity vám pomůžeme vytvořit síťovou infrastrukturu na míru - poskytneme vám řešení síťové konektivity, které vyřeší vaše problémy. Spojíme vaše zařízení, zabezpečení, sítě, platformu a provoz dohromady a vytvoříme chytřejší IT ekosystém připravený na budoucnost, ve kterém bude vše fungovat tak, abyste mohli být neustále připojeni.
Kontaktujte nás

Síťová řešení datových center

areo

Důvěřujte svému zabezpečení a výkonu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Síťová zařízení jsou stále sofistikovanější, počet poskytovatelů roste a potřeby propojení se zvyšují - sítě datových center jsou stále složitější.
 
K udržení výkonu, bezpečnosti a optimalizaci nákladů potřebujete správné dovednosti a znalosti. Bez nich totiž hrozí, že se síť datového centra stane úzkým hrdlem vaší IT infrastruktury.
 
Monitorování a pohotovost v reálném čase
Síťové služby našich datových center nabízejí vzdálenou správu vaší infrastruktury. Poskytujeme vám řídicí panely a pohotovostní systémy v reálném čase, které na základě včasných indikací okamžitě identifikují problémy v síti, takže máte neustále přehled.
 • Správa sítí datového centra 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce
 • Proaktivní monitorování
 • Předcházení problémům se sítí
 • Zajištění dostupnosti, efektivity a bezpečnosti systému 
Kontaktujte nás

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás

Firemní služby Ricoh

Prozkoumejte řadu profesionálních služeb a řešení, která vaší organizaci pomohou pokročit na cestě k digitalizaci.

Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy

Digitální zkušenosti

Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, vytváří, implementuje a servisuje řešení, která vám pomohou dosáhnout maximální angažovanosti zákazníků.

Přečtěte si více

Správa firemních procesů

Udržujeme váš tým aktivní a produktivní díky jednodušším, rychlejším a nákladově efektivnějším způsobům práce.

Přečtěte si více

Kybernetická bezpečnost

Pomůžeme vám vybudovat odolnou IT infrastrukturu, pochopit a spravovat zranitelná místa a s jistotou růst.

Přečtěte si více

Cloud a infrastruktura

Poskytujeme plán a cloudová řešení, která vám pomohou modernizovat IT infrastrukturu, automatizovat pracovní úlohy a transformovat obchodní operace.

Přečtěte si více

Digitální pracoviště

Navrhneme, nakonfigurujeme a zavedeme vaše digitální pracoviště a umožníme vašim týmům efektivně spolupracovat a získat více ze svého pracovního dne, ať už pracují kdekoli.

Přečtěte si více