Zapojení zákazníků a zaměstnanců
customer and employee engagement

Zjednodušený marketing a komunikace na dosah ruky

Zapojení zákazníků a zaměstnanců

Kontaktování nových zákazníků a komunikace se stávajícími může být náročná, zejména pokud jde o pochopení toho, s kým mluvíte a jaká sdělení chce slyšet. Pro větší organizace může být problémem přístup k údajům o zákaznících z různých zdrojů nebo zajištění toho, aby správní lidé mohli najít správné marketingové prostředky, když je potřebují.
 
Vybavte svou organizaci správnými nástroji
Ať už jsou vaše problémy s komunikací se zákazníky jakékoli, společnost Ricoh nabízí cloudová řešení založená na datech, která vám pomohou přizpůsobit komunikaci, kontrolovat vaše prostředky a umožnit vaší organizaci používat správné marketingové nástroje ve správný čas. 

Řešení a služby

Správa komunikace se zákazníky

areo

Zlepšete zkušenosti zákazníků pomocí cílené komunikace

Zefektivněte komunikaci a poskytujte zákazníkům špičkové služby. Naše řešení pro komunikaci se zákazníky umožňují vašim zaměstnancům snadno vytvářet relevantní a cílenou komunikaci. Výkonné pracovní postupy zefektivňují procesy od vytvoření až po doručení a maximalizují návratnost investic do všech komunikačních aktivit.
 
Optimalizujte své komunikační procesy
Dodáváme správnou kombinaci škálovatelných softwarových aplikací a profesionálních služeb, které splní vaše specifické komunikační potřeby. S využitím řešení, jako je naše vysoce výkonné řešení pro tvorbu personalizovaných dokumentů FusionPro, vám pomůžeme optimalizovat náklady a komunikační procesy a vytvářet vysoce efektivní a cílená sdělení pro každého příjemce, což zvyšuje spokojenost a odezvu zákazníků. 
Přečtěte si více

Marketingové technologie (MAM / DAM)

areo

Řízený a uživatelsky přívětivý přístup k marketingovým prostředkům

Správa podnikových prostředků na různých trzích může být časově i finančně náročná, zejména v případě vzdálených pracovníků. Zjednodušte své marketingové aktivity a zároveň dodržujte pravidla značky pomocí našich marketingových technologií, včetně správy mediálních prostředků (MAM) a správy digitálních prostředků (DAM).
 
Správný obsah ve správný čas
Naše nabídky umožňují vytvářet, lokalizovat a personalizovat firemní zdroje - snižují počet jednorázových požadavků. Díky portálům pro řízený přístup ke všem firemním a marketingovým prostředkům můžete zajistit, aby interní zainteresované strany, franšízanti a distributoři měli přístup a používali pouze nejnovější schválený a autorizovaný obsah a prostředky.
 
Široká nabídka řešení
Nabízíme správnou kombinaci softwarových řešení a profesionálních služeb, které snižují náklady a zvyšují návratnost investic do marketingových kampaní a propagačních akcí. Vedle našich vlastních řešení, včetně MarcomCentral a FusionPro, máme k dispozici širokou nabídku produktů od dodavatelů třetích stran, což nám umožňuje nabízet řešení, která nejlépe odpovídají vašim potřebám.
Přečtěte si více

Platformy pro digitální zkušenosti (DXP)

areo

Pěstování vztahů s klienty pomocí vícekanálových zkušeností

Využívejte inovativní přístupy ke kontaktu se zákazníky, rozvíjejte pokročilé obchodní procesy a pečujte o vztahy napříč různými kanály.
 
Experti DXP pro vaši digitální strategii
Naši odborníci přinášejí praktické zkušenosti a poskytnou vám poutavé seznámení s novými technologiemi DXP, čímž vám pomohou budovat smysluplné vztahy prostřednictvím bezchybného nasazení. Nabízíme komplexní portfolio softwaru a služeb, které vám pomohou vytvořit DXP a realizovat vaši digitální obchodní strategii.
 
Do našeho portfolia služeb patří:
  • Jednotná zákaznická zkušenost
  • Vícekanálová zkušenost
  • Transformace podnikového provozu
  • Digitalizace podnikových procesů
  • Poradenství v oblasti digitální strategie
  • Rychlé uvádění na trh a akcelerace podnikání
  • Webové portály, intranety a portály poskytovatelů služeb
Kontaktujte nás

Služby eCommerce (elektronického obchodu)

areo

Objevte nové možnosti elektronického obchodování eCommerce

Oslovte více zákazníků a zvyšte jejich loajalitu pomocí digitálních služeb elektronického obchodu na míru a nových obchodních modelů.
 
Nabízíme komplexní služby, které vám pomohou vytvořit nové zákaznické zkušenosti, od vývoje portálů, mobilních aplikací a platforem pro elektronické obchodování až po integraci systémů.
 
Specializujeme se na globální prostředí elektronického obchodu
Zajišťujeme integraci, vývoj a migraci na prodejní kanály třetích stran. Použitím služeb analýzy dat a umělé inteligence na platformách elektronického obchodu vám pomůžeme identifikovat příležitosti pro zvýšení prodeje a cross-selling, čímž zvýšíme váš růstový potenciál. 
Kontaktujte nás

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás

Firemní služby Ricoh

Prozkoumejte řadu profesionálních služeb a řešení, která vaší organizaci pomohou pokročit na cestě k digitalizaci.

Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy

Digitální zkušenosti

Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, vytváří, implementuje a servisuje řešení, která vám pomohou dosáhnout maximální angažovanosti zákazníků.

Přečtěte si více

Správa firemních procesů

Udržujeme váš tým aktivní a produktivní díky jednodušším, rychlejším a nákladově efektivnějším způsobům práce.

Přečtěte si více

Kybernetická bezpečnost

Pomůžeme vám vybudovat odolnou IT infrastrukturu, pochopit a spravovat zranitelná místa a s jistotou růst.

Přečtěte si více

Cloud a infrastruktura

Poskytujeme plán a cloudová řešení, která vám pomohou modernizovat IT infrastrukturu, automatizovat pracovní úlohy a transformovat obchodní operace.

Přečtěte si více

Digitální pracoviště

Navrhneme, nakonfigurujeme a zavedeme vaše digitální pracoviště a umožníme vašim týmům efektivně spolupracovat a získat více ze svého pracovního dne, ať už pracují kdekoli.

Přečtěte si více