HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

Vynikající zákaznický zážitek začíná s vynikajícím zážitkem zaměstnance. Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, staví, implementuje a poskytuje řešení, která potřebujete k překonání očekávání na každém bodě styku.
Objevte všechna řešení digitálních zážitků.
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Značka

Nejvýznamnějším aktivem jakékoli společnosti, státu i samotné Země je lidská představivost. Díky tvořivosti a spolupráci mohou lidé zlepšovat způsob, jak komunity společně žijí a pracují.

Společnost Ricoh už od počátku čerpala energii z víry v tvůrčí nápady. Náš zakladatel Kiyoshi Ichimura si vzal pod křídla jedinečnou skupinu myslitelů, kteří se odmítli nechat svazovat tradicí. Snili o světě, v němž by bylo možné informace přesně kopírovat a šířit pouhým stiskem tlačítka. O světě, kde lidé mají důležité obchodní údaje k dispozici kdekoli a kdykoli.
Společnost Ricoh jejich vizi změnila ve skutečnost prostřednictvím mocného spojení technologie, techniky a kvalitní výroby. Naše tiskárny, kopírky a faxy byly průkopníky éry kancelářské automatizace a vnesly revoluci do způsobu fungování firem. V nedávné době jsme díky službám spravovaných dokumentů získali pověst celosvětového experta na dokumenty.

Naši zákazníci jsou pro nás partnery

Dnes jsme skutečně mezinárodní společností. Zásluhou výjimečné kvality služeb udržujeme s našimi zákazníky skutečná partnerství. Díky svým technickým schopnostem a znalostem v oblasti informačních technologií dokáže náš tým snižovat náklady, bránit plýtvání a zefektivňovat pracovní procesy, což přináší hmatatelný prospěch i vašim zákazníkům. Co je však nejdůležitější, protože umožňujeme zaměstnancům tvořivě myslet a snažíme se o lepší dostupnost firemních informací, podporujeme výraznou a trvalou transformaci podnikání. 

V regionu EMEA jsme plně aktivní na 25 trzích a i na všech ostatních je naše přítomnost velmi výrazná. To znamená, že naši zkušení pracovníci dokáží účinně a stále flexibilněji pomáhat vaší firmě k větším úspěchům.

Neustále hledíme kupředu

Ricoh vždy myslí na budoucnost. Vytváříme produkty a služby přizpůsobené konkrétním oborům, novým trhům a velkým i malým firmám. Vytváříme řešení, která transformují stávající systémy a procesy v konkurenční výhodu, která uspokojuje místní potřeby a vdechuje nový život známým formám sdílení informací. 

Prostřednictvím cloudů, vzdáleného monitorování a dalších inovací se staráme o to, aby byly informace mobilnější a osobnější. Naše produkty pro koncové uživatele zlepšují způsob lidské interakce s okolním světem, ať už prostřednictvím oceňované řady našich digitálních kamer nebo služeb internetových úložišť dat.

Udržitelností k lepší budoucnosti

Společnost Ricoh je přesvědčena, že firmy, společnost i celá planeta jsou propojené. Snažíme se být firmou, pro kterou lidé pracují s hrdostí, a podporujeme zodpovědný růst, kdekoli je to možné. Prostřednictvím našeho odhodlání používat prozíravé obchodní strategie podporujeme takový rozvoj, který je jak ziskový, tak i udržitelný. A to jak u zákazníků, tak i při vlastních aktivitách.

Každý den společnost Ricoh pomáhá lidem všude na světě využívat sílu kolektivní představivosti a prožívat produktivnější, udržitelnější a kvalitnější život.

Nejvýznamnějším aktivem jakékoli společnosti, státu i samotné Země je lidská představivost. Díky tvořivosti a spolupráci mohou lidé zlepšovat způsob, jak komunity společně žijí a pracují.