Řešení kybernetické bezpečnosti
řešení kybernetické bezpečnosti

Snížení rizika vůči škodlivým kybernetickým hrozbám

Řešení kybernetické bezpečnosti

Organizace čelí stále složitějšímu a nepřátelštějšímu bezpečnostnímu prostředí, kde je dopad kybernetických útoků a narušení bezpečnosti dat stále větší. Zachování odolnosti je klíčem k ochraně pověsti, pozice značky a citlivých dat. Vytváření silné bezpečnostní pozice je ale složitý a opakující se proces.
 
Komplexní způsob ochrany vaší firmy
Naše řešení kybernetické bezpečnosti chrání infrastrukturu, zařízení a uživatele před vnějšími i vnitřními kybernetickými útoky. Provádíme hodnocení rizik pro velké i malé organizace v Evropě, na Středním východě a v Africe (EMEA) a navrhujeme cílená řešení na míru. Náš certifikovaný tým také dokáže analyzovat, plánovat, implementovat a podporovat projekty kybernetické bezpečnosti. Díky naší rozsáhlé partnerské alianci jsme schopni doporučit nezávislá a nejlepší řešení ve své třídě, která jsou určena k řešení vašich jedinečných problémů. 

Řešení a služby

Ochrana dat

areo

Udržujte svá data v bezpečí a v souladu se všemi příslušnými předpisy

Vaše data jsou vaším nejdůležitějším majetkem, a proto je třeba je chránit na nejvyšší úrovni.  V souladu s evropskými a místními předpisy vám pomůžeme definovat strategii ochrany citlivých informací, od patentů a průmyslových tajemství až po informace o zákaznících a ekonomické údaje.
 
Ochrana dat během celého životního cyklu dat
Pomáháme při zjišťování, shromažďování, sdílení, ochraně, archivaci a mazání dat, abychom umožnili ochranu soukromí a dat během celého životního cyklu dat. Můžeme také pomoci vaší organizaci vytvořit udržitelné, škálovatelné programy navržené na základě strategických principů, které splňují provozní a regulační požadavky.
Kontaktujte nás

Zabezpečení e-mailu a webu

areo

Blokujte hrozby dříve, než se dostanou do vaší schránky

Kybernetické útoky často nevědomky aktivují sami uživatelé. Rychlé kliknutí na falešný odkaz v e-mailu nebo webovém prohlížeči může vést ke katastrofálním phishingovým útokům. Pomocí prediktivní analýzy můžeme zablokovat jakékoli útoky dříve, než se dostanou k uživateli. Naše řešení ochrany e-mailů zahrnují interní školení, které dále minimalizuje riziko e-mailových a webových útoků. 
Kontaktujte nás

Antivirus

areo

Chraňte své soubory a hardware před škodlivými útoky

Nasazení antivirového systému tvoří samotný základ kybernetické ochrany. Neustálá aktualizace a aktivace systému v zařízeních je první linií obrany proti virům a škodlivým souborům. Nabízíme řadu špičkových antivirových řešení pro firmy všech velikostí.
Kontaktujte nás

Firewall

areo

Posuňte zabezpečení sítě na další úroveň

Ochrana technologických hranic vaší společnosti je klíčem k ochraně celé vaší IT infrastruktury – a váš firewall je vašimi vstupními dveřmi, filtruje to, co vstupuje a vystupuje z datových toků vaší společnosti.
 
Naše firewallová řešení, která jsou dostupná jako zařízení nebo virtuálně, nabízejí granulární řízení provozu, monitorování příchozího a odchozího provozu z podnikové privátní sítě do veřejné. Díky přijetí těchto nejlepších nástrojů ve své třídě lze každou komunikaci dobře identifikovat, sledovat a konfigurovat.
Kontaktujte nás

Bezpečný Cloud

areo

Používejte cloud naprosto bezpečně

Cloudové systémy jsou stále připojené, průběžně se aktualizují a zaručují přístup k informacím odkudkoli. Proto je nezbytné přijmout všechny potřebné strategie k zajištění bezpečnosti cloudu.
 
Cloudové zabezpečení je soubor technologií, protokolů a osvědčených postupů, které chrání cloudová výpočetní prostředí, aplikace, které na nich běží, a data, která obsahují. Jeho povinností je zajistit soukromí a bezpečnost všech dat v rámci celé online infrastruktury, včetně aplikací a platforem.
 
Komplexní cloudové zabezpečení
S našimi řešeními cloudového zabezpečení vám pomůžeme definovat, plánovat, realizovat a podporovat všechny součásti cloudového zabezpečení, včetně fyzických sítí, datových úložišť, datových serverů, virtualizačních IT infrastruktur, operačních systémů (OS), middlewaru, aplikací a hardwaru pro koncové uživatele. Cílem je pomoci vám s naprosto bezpečným nasazením cloudu. 
Kontaktujte nás

Zabezpečení autentizace

areo

Uchovávejte citlivé informace v rámci svého týmu

Ověření identity uživatele, procesu nebo zařízení je nezbytným předpokladem pro povolení přístupu ke zdrojům v informačním systému. Autentizace je proces ověřování, zda je někdo (nebo něco) tím, za koho (nebo co) se vydává.
 
Nejlepší odborné řešení v oblasti autentizace
Nabízíme nejlepší technologická řešení procesu zabezpečení autentizace na základě požadavků zákazníka a IT infrastruktury. Náš tým specialistů navrhuje, implementuje a podporuje nejsložitější autentizační systémy:
  • vícefaktorové
  • založené na certifikátech
  • biometrické
  • založené na tokenech
Identifikací uživatelů můžete omezit riziko krádeže a poškození dat a dosáhnout správné úrovně ochrany, která zajistí přístup k firemním zdrojům pouze oprávněným osobám. 
Kontaktujte nás

Zabezpečení proti ransomwaru

areo

Vaše poslední obranná linie proti útokům ransomwaru

Kyberzločinci začali používat ransomware jako dokonalý nástroj pro útoky a vymáhání peněz od firem. Tradiční antivirové programy a metody detekce hrozeb se ukázaly být proti takovým útokům neúčinné.
 
Komplexní ochrana před ransomwarem
Analyzujeme vaši současnou infrastrukturu a implementujeme prvotřídní systémy detekce hrozeb a reakce na ně, které poskytují komplexní ochranu před pokročilými kybernetickými útoky. Díky těmto nástrojům můžeme detekovat a blokovat hrozby během celého životního cyklu útoku.
Kontaktujte nás

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás

Firemní služby Ricoh

Prozkoumejte řadu profesionálních služeb a řešení, která vaší organizaci pomohou pokročit na cestě k digitalizaci.

Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy

Digitální zkušenosti

Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, vytváří, implementuje a servisuje řešení, která vám pomohou dosáhnout maximální angažovanosti zákazníků.

Přečtěte si více

Správa firemních procesů

Udržujeme váš tým aktivní a produktivní díky jednodušším, rychlejším a nákladově efektivnějším způsobům práce.

Přečtěte si více

Kybernetická bezpečnost

Pomůžeme vám vybudovat odolnou IT infrastrukturu, pochopit a spravovat zranitelná místa a s jistotou růst.

Přečtěte si více

Cloud a infrastruktura

Poskytujeme plán a cloudová řešení, která vám pomohou modernizovat IT infrastrukturu, automatizovat pracovní úlohy a transformovat obchodní operace.

Přečtěte si více

Digitální pracoviště

Navrhneme, nakonfigurujeme a zavedeme vaše digitální pracoviště a umožníme vašim týmům efektivně spolupracovat a získat více ze svého pracovního dne, ať už pracují kdekoli.

Přečtěte si více