HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

Vynikající zákaznický zážitek začíná s vynikajícím zážitkem zaměstnance. Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, staví, implementuje a poskytuje řešení, která potřebujete k překonání očekávání na každém bodě styku.
Objevte všechna řešení digitálních zážitků.
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Naše podnikání

Naplnění díky práci

Naší ambicí je využívat technologie ke zvýšení produktivity, umožnit kreativitu a pomoci lidem dosáhnout pocitu naplnění - to vše při podpoře inovací jak v rámci naší společnosti, tak v organizacích našich zákazníků.

Naším cílem je umožnit lidem pracovat chytřeji, ať jsou kdekoli. Redukujeme čas strávený opakujícími se úkoly, aby se zaměstnanci mohli věnovat práci, která má smysl. Chceme využít lidský aspekt toho, jak využíváme a rozvíjíme technologie, abychom umožnili kreativitu pro větší dobro a lepší pocit pro všechny. Takto podporujeme pocit naplnění v práci.

Služby pro firmy

Technologie mění náš způsob práce. Společnost Ricoh je lídrem s rozsáhlým portfoliem špičkových hardwarových a softwarových produktů, sofistikovaných komplexních řešení a odborné podpory, které pomohou vaší organizaci stát se pružnější, produktivnější a ziskovější. Ať jste kdekoli na světě a ať je vaše digitální cesta jakákoli, můžeme vám pomoci reagovat na měnící se požadavky moderního pracoviště a dosáhnout vašich podnikatelských cílů.

Podívejte se na video a zjistěte, jak vám může společnost Ricoh pomoci
na cestě k plně digitálnímu pracovišti


Tvoříme inovativní technologie už od roku 1936

Inovace jsou jádrem našeho podnikání již od našeho založení v roce 1936. Díky pevným základům v oblasti výzkumu a vývoje jsme se stali průkopníky některých nejvýznamnějších objevů v našem oboru, od prvního vysokorychlostního kancelářského faxu na světě až po 3D tiskárny a síťové zařízení propojené s cloudem. Neustále inovujeme nejen naše technologie a produkty, ale také obchodní stránku a pomáháme společnostem přejít od tradičních papírových pracovních postupů k úsporným, digitálně orientovaným.


Snaha o udržitelnou budoucnost

Náš přístup k udržitelnosti spočívá ve snaze o rovnováhu mezi lidmi (společnost), planetou (životní prostředí) a prosperitou (ekonomika). Abychom dosáhli měřitelných výsledků, začlenili jsme do naší celkové obchodní strategie řadu environmentálních, sociálních a správních cílů (ESG) a řešíme sedm prioritních otázek, včetně bezuhlíkové společnosti, oběhového hospodářství, otevřených inovací a rozmanitosti a inkluze. Urychlujeme také naše iniciativy na úsporu energie a využívání obnovitelných zdrojů energie a poskytujeme digitální služby pro nové způsoby práce.g.
ESG goals

.


Naše historie

Vydejte se na cestu naší nedávnou historií a přečtěte si, jak neustále rozšiřujeme své možnosti díky organickému růstu a partnerství.

Naše historie

Naše pobočky

Naše pobočky

V mnohých našich pobočkách je i předváděcí prostor, kde najdete nejnovější produkty společnosti Ricoh. Kontaktujte nás a domluvte si návštěvu.