Služby a řešení IT infrastruktury
IT infrastructure services

Individuální péče o vaši IT infrastrukturu

Řešení a služby IT infrastruktury

V dnešním digitálním světě je IT infrastruktura páteří organizace. Vaše podnikání na tom závisí, ale mnoho společností nemá dostatečné odborné znalosti a pokrytí všech oblastí IT a při řešení svých specifických potřeb se spoléhá na třetí strany. Třetí strany se často neshodnou na přístupu, nástrojích a metodách, což může vést k nekonzistentním zkušenostem v případě, že se objeví problémy.
 
Využijte svůj plný potenciál
Společnost Ricoh poskytuje efektivní, bezpečnou a spolehlivou správu kritické IT infrastruktury - pomáhá vám naplno rozvinout váš potenciál.
  • Konsolidace, standardizace, automatizace a virtualizace systémů
  • Hardwarová a softwarová řešení
  • Spravované služby a poradenství
Přístup na míru podpořený naší globální působností
Řešení přizpůsobujeme vašim specifickým potřebám - a díky naší globální působnosti nabízíme konzistentní přístup, který dodržuje nejnovější průmyslové standardy. Naším cílem je, abyste mohli pohodlně přenechat správu svých IT záležitostí našim specialistům a vy se mohli soustředit na to, co je pro váš hlavní byznys skutečně důležité. 

Řešení a služby

Virtualizační služby

areo

Optimalizace a zjednodušení pomocí virtualizace

Vzhledem k tomu, že spotřeba energie v datových centrech rychle roste, je více než kdy jindy důležité investovat do zdrojů, které zajistí, že vaše IT infrastruktura bude neustále v provozu. Děje se tak v době, kdy požadavky na posílení IT podpory nabírají na síle.
 
Komplexní poradenství a podpora
Virtualizace je klíčovým prvkem moderní IT infrastruktury, který nabízí flexibilitu potřebnou pro podporu digitální transformace. Naše komplexní a integrované dovednosti, schopnosti a průvodci osvědčenými postupy vám poskytnou klid a podporu potřebnou pro zvládnutí a snížení rizik prostojů.
  • Optimalizace infrastruktury a spotřeby energie
  • Urychlení doby nasazení
  • Migrace starších aplikací do plně virtualizovaných prostředí 
Kontaktujte nás

Základní serverová infrastruktura, úložiště a správa

areo

Správné řešení infrastruktury pro vaše potřeby

V dnešní době musí být systémy neustále dostupné a chráněné. Problémy s kapacitou a zabezpečením je třeba proaktivně identifikovat a řešit dříve, než budou mít dopad na podnikání. Systémy musí být pružné a schopné reagovat na měnící se priority a zvýšené požadavky. To může vaše IT týmy dostat pod tlak, zatímco by se měly soustředit na zajištění hladkého chodu svých operací.
 
Přístup nezávislý na dodavateli
Vaše problémy řešíme analýzou vašich specifických potřeb a požadavků na zabezpečení, abychom mohli vytvořit infrastrukturu na míru. Díky našemu přístupu, který je nezávislý na dodavateli, můžeme vaše požadavky podpořit specializovanými inženýry, kteří vám poskytnou jistotu při ukládání, správě a interpretaci dat bez ohledu na rozsah vašich operací. 
Kontaktujte nás

Správné nastavení kombinace cloudu a hybridu

Náš průvodce vám ukáže, jak implementovat správnou kombinaci cloudových a hybridních řešení pro zajištění efektivní, škálovatelné a bezpečné infrastruktury.

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás

Firemní služby Ricoh

Prozkoumejte řadu profesionálních služeb a řešení, která vaší organizaci pomohou pokročit na cestě k digitalizaci.

Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy

Digitální zkušenosti

Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, vytváří, implementuje a servisuje řešení, která vám pomohou dosáhnout maximální angažovanosti zákazníků.

Přečtěte si více

Správa firemních procesů

Udržujeme váš tým aktivní a produktivní díky jednodušším, rychlejším a nákladově efektivnějším způsobům práce.

Přečtěte si více

Kybernetická bezpečnost

Pomůžeme vám vybudovat odolnou IT infrastrukturu, pochopit a spravovat zranitelná místa a s jistotou růst.

Přečtěte si více

Cloud a infrastruktura

Poskytujeme plán a cloudová řešení, která vám pomohou modernizovat IT infrastrukturu, automatizovat pracovní úlohy a transformovat obchodní operace.

Přečtěte si více

Digitální pracoviště

Navrhneme, nakonfigurujeme a zavedeme vaše digitální pracoviště a umožníme vašim týmům efektivně spolupracovat a získat více ze svého pracovního dne, ať už pracují kdekoli.

Přečtěte si více