Softwarové inženýrství
softwarové-inženýrství

Moderní aplikace přizpůsobené vašim firemním potřebám

Softwarové inženýrství

Software je dnes základem naší práce. Řešení šité na míru, které se opírá o špičkové služby softwarového inženýrství, dokáže transformovat vaši organizaci a zlepšit vše od spolupráce až po pracovní procesy. Může vám pomoci odlišit se, zajistit flexibilitu, minimalizovat bezpečnostní rizika a zvýšit příjmy. Zavedení správného softwaru a jeho efektivní správa však mohou být nákladné, složité a náročné.
 
Zákaznický software, který zvýší vaši výhodu
Vytváříme software na míru, který je v souladu s vašimi procesy a pracovními postupy, takže se nemusíte spokojit s hotovými řešeními. Naši specialisté vám poradí, navrhnou, zavedou a budou spravovat vaše softwarové aplikace, abyste mohli získat konkurenční výhodu díky špičkovým aplikačním platformám, vlastním aplikacím nebo virtualizovaným starším aplikacím. Poskytujeme spravované služby, podporujeme vaše týmy a zajišťujeme vám náskok před konkurencí.

Řešení a služby

Vývoj aplikací

areo

Definujte svou cestu vývoje

Mnoho organizací se dnes potýká se zastaralými staršími aplikacemi, které jsou příliš složité a již nesplňují jejich potřeby. Vzhledem k tomu, že interní vývojáři jsou zaneprázdněni údržbou stávajících systémů, může být náročné vyvíjet aplikace tak, aby je bylo možné migrovat a modernizovat a udržet si tak konkurenceschopnost a schopnost plnit obchodní cíle.
 
Odborné vývojové týmy v akci
Naše vývojové týmy pracují s nejnovějšími plnohodnotnými technologiemi a specializují se na migraci nových aplikací do složitých starších systémů a jejich modernizaci - pro propojení organizací napříč odděleními a státy.
 
Moderní aplikační služby
Podporujeme také vývoj cloudových aplikací s využitím předních cloudových platforem, jako je např. Microsoft Azure. Nabízíme řadu moderních aplikačních služeb, od analýzy digitální mapy až po workshopy designového myšlení, včetně Site Reliability Engineering a DevOps, které vám pomohou zajistit, abyste vyvíjeli správné nástroje vytvářející hodnoty tím nejchytřejším a nejefektivnějším způsobem.
Kontaktujte nás

Poptávka po inteligentních digitálních platformách

Z výzkumu IDC vyplývá, že zavádění digitálních platforem bude i nadále růst a že společnosti, které budou na trhu jako první, budou v příštím desetiletí v čele.

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás

Firemní služby Ricoh

Prozkoumejte řadu profesionálních služeb a řešení, která vaší organizaci pomohou pokročit na cestě k digitalizaci.

Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy

Digitální zkušenosti

Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, vytváří, implementuje a servisuje řešení, která vám pomohou dosáhnout maximální angažovanosti zákazníků.

Přečtěte si více

Správa firemních procesů

Udržujeme váš tým aktivní a produktivní díky jednodušším, rychlejším a nákladově efektivnějším způsobům práce.

Přečtěte si více

Kybernetická bezpečnost

Pomůžeme vám vybudovat odolnou IT infrastrukturu, pochopit a spravovat zranitelná místa a s jistotou růst.

Přečtěte si více

Cloud a infrastruktura

Poskytujeme plán a cloudová řešení, která vám pomohou modernizovat IT infrastrukturu, automatizovat pracovní úlohy a transformovat obchodní operace.

Přečtěte si více

Digitální pracoviště

Navrhneme, nakonfigurujeme a zavedeme vaše digitální pracoviště a umožníme vašim týmům efektivně spolupracovat a získat více ze svého pracovního dne, ať už pracují kdekoli.

Přečtěte si více