homeback to menu
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Ricoh pokračuje na své cestě v inovacích! Novinky na veletrhu slavily úspěch

Praha, 11. června 2018 – Ve dnech 29.5. - 31.5. 2018 se společnost Ricoh prezentovala na jubilejním 25. ročníku mezinárodního veletrhu REKLAMA POLYGRAF na výstavišti v Praze Letňanech. A úspěšně prodala všechna vystavená tisková zařízení!

Společnost Ricoh si letos připravila novinky v podobě  technologie pro přímý potisk textilu s označením DTG, komunikační a zobrazovací technologie vč. cloudových řešení a představila novinky a dostupná vylepšení k produkčním tiskovým strojům v aktuálním portfoliu. Vše bylo pod záštitou celoevropského konceptu The Art of the New, který se vine jako červená nit napříč všemi evropskými pobočkami. Hlavním motivem je „Síla barev – The Power of colour“, díky kterému chce Ricoh prezentovat na svých zařízeních hravost, kreativitu a nové tiskové možnosti pro své zákazníky.

Nejzásadnější novinkou byla tisková technologie s označením pro C7200SX, která navazuje na předešlou generaci - Pro C7100SX. V oblasti kvality tisku  nový model přináší větší rozlišení DPI, inovovaný přenos obrazu na papír a do rodiny tzv. 5tých barev přibily neonová růžová a invisible red. „Řada Ricoh Pro C7200x Graphic Arts Edition byla navržena tak, aby poskytovala vysoce flexibilní, kvalitní a kreativní tisk. Tyto kompaktní, prostorově nenáročné stroje zvládají tisk rychlostí 95 str./min. a 85 str./min a umí zpracovat rozmanitou škálu médií až do gramáže 360 g/m2. Mají podporu pro tisk na prodloužené formáty až do délky 1260 mm při jednostranném tisku a otevírají tak příležitosti pro nové možnosti a zakázky.“ zdůrazňuje přidanou hodnotu nového zařízení Josef Flessig, Produktový manažer Ricoh Czech Republic.

Barevné digitální tiskové stroje řady Ricoh Pro C7200x získaly také letos v květnu prestižní ocenění EDP Award na veletrhu FESPA v Berlíně.

V segmentu DTG – Direct To Garment -  společnost Ricoh představila technologie s přímým potiskem textilu, tisková zařízení Ri 3000 a Ri 100, které prezentovala přímo na stánku. O nové technologie byl velký zájem, zejména tiskárna Ri 100 je ideální pro kreativní firmy, kteří s potiskem textilu buďto začínají, nebo chtějí své služby rozšířit o nový profitabilní produkt.

Tiskárna Ri 100 pro přímý tisk na textil využívá univerzální piezoelektrickou inkoustovou technologii Ricoh, která dodává kvalitní tisk s vysokou ostrostí. Proměnlivá velikost kapky inkoustů umožňuje tisk detailních kreseb a fotografií s plynulým přechodem v rozlišení 1200 x 1200 dpi.“ doplňuje Josef Flessig.

„Veletrh vnímáme velmi pozitivně, jedná se nyní již o jediné setkání laické i odborné polygrafické veřejnosti v České republice a na Slovensku. Máme možnost potkat se se svými zákazníky, prezentovat jim všechny novinky najednou a poslechnout si aktuality a trendy z trhu. Celkově byl pro nás veletrh velmi úspěšný, prodali jsme všechny vystavované stroje,  tedy C5200S, naši avizovanou novinku Pro C7200SX a tiskárnu ze segmentu DTG – Ri100. Pevně věříme, že zákazníci budou spokojeni a i díky našim tiskovým zařízením mohou neustále růst a přijímat nové zákázky“, komentuje Jakub Eremiáš, Director Commercial & Industrial Printing, Ricoh Czech Republic.

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.


Kontakt pro média:
RICOH Czech Republic s.r.o.
E-mail: marcom@ricoh.cz 
Mobile: +420 702 245 128