homeback to menu
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Ricoh připravuje nejmodernější technologii inkjetového tisku pro stávající i nové stroje

Praha, 5. března, 2018 – Společnost Ricoh oznámila, že učinila další krok na cestě k tomu stát se nejpokrokovějším výrobcem kontinuálních inkjetových strojů na světě a oznamuje vývoj nové inkoustové technologie.


Nový inkoust bude brzy uveden na trh jako další volba pro současné a budoucí uživatele kontinuálních inkoustových strojů Ricoh Pro ™ VC60000.
Ricoh Pro VC60000
Ricoh oznámil novou technologii inkoustu pro své kontinuální barevné tiskové stroje Ricoh Pro VC60000

Směr, kterým Ricoh míří novou inkjetovu technologií, přispěje k dalšímu vylepšení již tak rozsáhlých možností jeho portfolia kontinuálních inkoustových strojů, které představují špičku na trhu. Díky desítkám let zkušeností společnosti Ricoh nasbíraných při vývoji tiskových hlav, technologie Waveform, tonerů či inkoustů, bude okamžitým přínosem pro zákazníky dnes i do budoucna. Při používání nových inkoustů zákazníci okamžitě poznají jejich výhody:
  • Inkousty jsou navrženy pro přímý tisk na tradiční ofsetové potahované substráty bez základních nátěrů. Výsledkem je flexibilnější, ekonomičtější a současně méně komplikovaný výrobní postup.
  • Spotřebitelé, kteří využijí tyto nejnovější inovované pigmentové inkousty, mohou očekávat vynikající trvanlivost, odolnost vůči vodě a spolehlivost tiskových hlav, podobně jako u stávajících inkoustů značky Ricoh. Vylepšený barevný gamut rozšíří možnosti pro různé druhy aplikací díky živějším barvám a sytější černé.
  • Jejich použitím se zvýší rychlost tisku na potahované substráty, což umožní větší objemy výroby (včetně migrace z ofsetového na digitální tisk) a zkrátí dobu pro uvedení tiskovin a propagačních materiálů na trh.

„Naši zákazníci jsou při zavádění průmyslových inkoustových řešení společnosti Ricoh do svých firem velmi úspěšní,“ uvedl Josef Fleissig, produktový manažer pro Commercial & Industrial Printing, Ricoh Czech Republic a Richo Slovakia.
„Budoucnost společnosti Ricoh a jejích zákazníků je vzájemně propojena díky schopnosti porozumět požadavkům trhu a snahami hledat řešení potřebná pro růst. Nové inkousty značky Ricoh jsou vynikajícím příkladem inovací zaměřených na nové příležitosti v reálném světě, především díky vylepšené barevnosti, vyšším rychlostem tisku a možností použití běžných druhů papíru v oboru komerčního tisku.“ doplňuje Josef Fleissig.

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.


Kontakt pro média:
RICOH Czech Republic s.r.o.
E-mail: marcom@ricoh.cz 
Mobile: +420 702 245 128