Ricoh připravuje nejmodernější technologii inkjetového tisku pro stávající i nové stroje
05.03.2018

Ricoh připravuje nejmodernější technologii inkjetového tisku pro stávající i nové stroje

Praha, 5. března, 2018 – Společnost Ricoh oznámila, že učinila další krok na cestě k tomu stát se nejpokrokovějším výrobcem kontinuálních inkjetových strojů na světě a oznamuje vývoj nové inkoustové technologie.

Nový inkoust bude brzy uveden na trh jako další volba pro současné a budoucí uživatele kontinuálních inkoustových strojů Ricoh Pro ™ VC60000.
Ricoh Pro VC60000
Ricoh oznámil novou technologii inkoustu pro své kontinuální barevné tiskové stroje Ricoh Pro VC60000

Směr, kterým Ricoh míří novou inkjetovu technologií, přispěje k dalšímu vylepšení již tak rozsáhlých možností jeho portfolia kontinuálních inkoustových strojů, které představují špičku na trhu. Díky desítkám let zkušeností společnosti Ricoh nasbíraných při vývoji tiskových hlav, technologie Waveform, tonerů či inkoustů, bude okamžitým přínosem pro zákazníky dnes i do budoucna. Při používání nových inkoustů zákazníci okamžitě poznají jejich výhody:

  • Inkousty jsou navrženy pro přímý tisk na tradiční ofsetové potahované substráty bez základních nátěrů. Výsledkem je flexibilnější, ekonomičtější a současně méně komplikovaný výrobní postup.
  • Spotřebitelé, kteří využijí tyto nejnovější inovované pigmentové inkousty, mohou očekávat vynikající trvanlivost, odolnost vůči vodě a spolehlivost tiskových hlav, podobně jako u stávajících inkoustů značky Ricoh. Vylepšený barevný gamut rozšíří možnosti pro různé druhy aplikací díky živějším barvám a sytější černé.
  • Jejich použitím se zvýší rychlost tisku na potahované substráty, což umožní větší objemy výroby (včetně migrace z ofsetového na digitální tisk) a zkrátí dobu pro uvedení tiskovin a propagačních materiálů na trh.

„Naši zákazníci jsou při zavádění průmyslových inkoustových řešení společnosti Ricoh do svých firem velmi úspěšní,“ uvedl Josef Fleissig, produktový manažer pro Commercial & Industrial Printing, Ricoh Czech Republic a Richo Slovakia.

„Budoucnost společnosti Ricoh a jejích zákazníků je vzájemně propojena díky schopnosti porozumět požadavkům trhu a snahami hledat řešení potřebná pro růst. Nové inkousty značky Ricoh jsou vynikajícím příkladem inovací zaměřených na nové příležitosti v reálném světě, především díky vylepšené barevnosti, vyšším rychlostem tisku a možností použití běžných druhů papíru v oboru komerčního tisku.“ doplňuje Josef Fleissig.

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.

Kontakt pro média:

RICOH Czech Republic s.r.o.

E-mail: marcom@ricoh.cz 

Mobile: +420 702 245 128