Ricoh získal cenu iF DESIGN AWARD 2023 za RICOH THETA X a RICOH Pro Z75
25.04.2023

Ricoh získal cenu iF DESIGN AWARD 2023 za RICOH THETA X a RICOH Pro Z75

TOKIO, 25. dubna 2023 - Společnost Ricoh získala letošní cenu iF DESIGN AWARD 2023 za fotoaparáty RICOH THETA X a RICOH Pro Z75 v kategorii "Produkt". Nejstarší nezávislá organizace v oblasti designu na světě iF International Forum Design GmbH se sídlem v Hannoveru každoročně pořádá soutěž iF DESIGN AWARD.

Ricoh wins iF DESIGN AWARD 2023 for RICOH THETA X and RICOH Pro Z75

360stupňová kamera: RICOH THETA X

RICOH THETA X je pokročilý model řady 360stupňových fotoaparátů THETA společnosti Ricoh. Model THETA X zůstává věrný původní koncepci modelu THETA, ale má nové funkce, které splňují rostoucí potřeby v oblasti 360stupňové fotografie. Jedná se o první model této řady s dotykovým displejem a zvýšeným rozlišením, díky němuž vytváří živější snímky. Vyjímatelná baterie podporuje dlouhodobé fotografování a externí paměťová karta poskytuje další úložiště

Ricoh wins iF DESIGN AWARD 2023 for RICOH THETA X and RICOH Pro Z75

Produkční tiskárna: RICOH Pro Z75

RICOH Pro Z75 je špičková archová inkoustová tiskárna pro komerční tisk. Dokáže vytisknout až 4 500 listů za hodinu na papír až do formátu B2. Tato uživatelsky přívětivá tiskárna, která splňuje potřeby tiskáren v době, kdy tiskařský průmysl prochází digitální transformací, podporuje širokou škálu typů médií s kvalitou obrazu srovnatelnou s ofsetovým tiskem. Již od raných fází procesu vývoje produktu navštěvovaly týmy z oddělení designu, plánování produktů a inženýrství zákazníky, aby pochopily, jak pracují, a získané poznatky využily k tomu, aby přispěly k lepšímu předcházejícímu vývoji produktu.

Ricoh wins iF DESIGN AWARD 2023 for RICOH THETA X and RICOH Pro Z75

O ocenení iF DESIGN AWARD

Od roku 1954 je cena iF DESIGN AWARD uznávána jako arbitr kvality v oblasti vynikajícího designu. Značka iF Design je celosvětově známá svými vynikajícími službami v oblasti designu a ocenění iF DESIGN AWARD je jedním z nejvýznamnějších ocenění za design na světě. Oceňuje úspěchy v oblasti designu ve všech oborech: produktový, obalový, komunikační a servisní design, architektura a interiérový design, stejně jako profesionální koncepce, uživatelská zkušenost (UX) a uživatelské rozhraní (UI). Všechny oceněné práce jsou uvedeny na adrese www.ifdesign.com.

Související odkaz

Cena iF za dizajn

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.

Kontakt pro média:

RICOH Czech Republic s.r.o.

E-mail: marcom@ricoh.cz 

Mobile: +420 702 245 128