homeback to menu
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Ricoh získal status zakládajícího člena v rámci partnerského programu Microsoft Content Services

Ricoh Europe, Londýn, 19. ledna 2022 – Univerzální schopnost společnosti Ricoh poskytovat přední digitální služby na lokální úrovni byla oceněna získáním statusu zakládajícího člena v rámci partnerského programu společnosti Microsoft – Microsoft Content Services Partner Program.

Exkluzivní program oceňuje společnosti, nabízející komplexní software a služby, které propojují pracoviště na všech úrovních a umožňují inteligentní správu obsahu. Mezi hlavní cíle programu patří:

  • Spojování lidí v rámci organizace na cestě za znalostmi prostřednictvím zjednodušeného přístupu k informacím, zdrojům a odborným znalostem
  • Zpracování obsahu prostřednictvím inteligentní kategorizace a automatizace procesů
  • Propojení a správa obsahu s cílem zlepšit bezpečnost a dodržování nařízení
Ricoh získal status zakládajícího člena v rámci partnerského programu Microsoft Content Services

Alberto Mariani, senior viceprezident Digital Innovation, Ricoh Europe, říká: „Získání statusu zakládajícího člena je potvrzením správnosti našeho přístupu Zákazník na prvním místě
a našich schopností poskytovat digitální služby. Přetrvávající důsledky pandemie přinutily mnohé firmy urychlit jejich posun k digitální transformaci a pracují na tom, aby se staly agilnějšími a zlepšily přeshraniční spolupráci. V této souvislosti se stále více klientů obrací na společnost Ricoh kvůli podpoře při vývoji intranetových stránek v rámci Teams a zároveň uplatnění svých stávajících vědomostí a databází dokumentů. V tomto kontextu se jako obzvláště populární spojení jeví Microsoft Viva.“

Microsoft Viva je platforma pro zaměstnance, která v sobě spojuje komunikaci, znalosti, učení, zdroje a přehled o pracovních činnostech. Viva používáním Microsoft 365 spolu se zkušenostmi z Microsoft Teams rozvíjí kulturu, která umožňuje lidem a týmům odvádět tu nejlepší práci bez ohledu na to, kde se nacházejí. Status zakládajícího člena společnosti Ricoh zahrnuje práci s Viva, a to především:

  • Viva Připojení: aplikace v Microsoft Teams optimalizována tak, aby umožňovala využívání zkušeností IT pracovníkům a pracovníkům v první linii
  • Viva Přehledy: na datech založené a chráněné přehledy a doporučení pro zlepšení produktivity a duševní pohody
  • Viva Vzdělávání: centralizované vzdělávací centrum v rámci Microsoft Teams
  • Viva Témata: služba, která je s pomocí Al určena k ochraně a správě znalostí v rámci organizace

Odbornost v těchto oblastech společnost Ricoh prokázala prostřednictvím partnerství s „Lantra“ – přední vzdělávací organizací, udělující ocenění. Společnost Ricoh vyvinula technologická řešení a nástroje, které umožňují digitální transformaci, snižují množství papírových dokumentů a zlepšují pracovní postupy. Výsledek toho je zkrácení času zpracování dat ze tří dnů na pár vteřin. A také se tím pro organizaci Lantra zrychlil čas uvádění nových produktů na trh.

Mariani dodává: „Zabezpečení toho nejlepšího digitálního způsobu práce se změnilo z dobrovolného na nezbytné. Jsme neuvěřitelně hrdí na to, že jsme získali status zakládajícího člena programu Microsoft Content Services Partner Program. Považujeme to za další důkaz naší schopnosti přinášet změnu, která uvolňuje lidský potenciál prostřednictvím síly a možností technologie.“

Více informací o možnostech IT služeb společnosti Ricoh najdete na našem webu.

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.


Kontakt pro média:
RICOH Czech Republic s.r.o.
E-mail: marcom@ricoh.cz 
Mobile: +420 702 245 128