15.09.2023

Společnost Ricoh byla zařazena do žebříčku nejlepších světových firem roku 2023 časopisu TIME.

TOKIO, 15. září 2023 - Společnost Ricoh byla oceněna časopisem TIME jako jedna z nejlepších světových společností roku 2023. Žebříček uvádí 750 nejvýkonnějších společností na světě na základě tří klíčových ukazatelů: spokojenosti zaměstnanců, růstu tržeb a udržitelnosti (ESG). Společnost Ricoh se v žebříčku udržitelnosti umístila na 35 % nejlepších míst. 

Tento žebříček, který je letos novinkou, sestavila společnost TIME ve spolupráci se společností Statista, předním mezinárodním poskytovatelem tržních a spotřebitelských dat a žebříčků. Komplexní studie hodnotila společnosti na základě jejich příjmů, environmentálních, sociálních a řídicích kritérií s využitím údajů z databáze společnosti Statista. Byl také proveden průzkum spokojenosti zaměstnanců, kterého se zúčastnilo přibližně 150 000 lidí v 58 zemích.

Společnost Ricoh byla zařazena do žebříčku nejlepších světových firem roku 2023 časopisu TIME.

V letošním roce byla společnost Ricoh také zařazena do žebříčku 100 nejudržitelnějších korporací světa 2023 společnosti Corporate Knights a do žebříčku Asia-Pacific Climate Leaders 2023 společností Financial Times a Statista. 

Společnost Ricoh bude i nadále pokračovat ve slaďování ESG a obchodního růstu tím, že bude řešit sociální otázky prostřednictvím podnikání, například zvyšováním produktivity zákazníků prostřednictvím našich digitálních služeb a vývojem ekologických produktů a služeb. 

Související odkazy: 

TIME World’s Best Companies 

Ricoh joins Asia-Pacific Climate Leaders list for two consecutive years 

Ricoh selected as one of the 2023 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World 

Ricoh Group’s Seven Material Issues and SDGs.

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.

Kontakt pro média:

RICOH Czech Republic s.r.o.

E-mail: marcom@ricoh.cz 

Mobile: +420 702 245 128