07.12.2023

Společnost Ricoh je třetí největší na seznamu AV integrátorů

Americká publikace Systems Contractor News (SCN) označila společnost Ricoh za třetího největšího audiovizuálního (AV) integrátora.

Seznam SCN Top 50 systémových integrátorů poskytuje každoroční přehled odvětví a představuje některé z nejlepších společností dodávajících řešení pro různé vertikální a globální trhy. Společnost Ricoh je v žebříčku uvedena spolu se svou nedávnou akvizicí, společností Cenero, a žebříček je sestaven na základě tržeb za předchozí rok a předpokládaných tržeb z instalací komerčních AV systémů v aktuálním roce.

Ricoh named third largest in global AV integrator listpotential

Růst společnosti Ricoh v oblasti komunikačních služeb a služeb pro spolupráci je součástí jejích pokračujících investic do rozšiřování portfolia a řešení v oblasti digitálního pracovního prostoru včetně služeb správy pracovišť a integrované správy pracovišť, které pomáhají uspokojovat vyvíjející se potřeby zákazníků v oblasti fyzických a digitálních pracovišť

Organický růst společnosti Ricoh byl podpořen spoluprací se společnostmi Cenero (US), Datavision (EMEA), Pure AV (EMEA), AVC (EMEA) and Videocorp (LatAm), které zákazníkům poskytují nejmodernější AV technologie a služby AV integrace, jež zlepšují spolupráci, komunikaci a celkovou efektivitu. 

Edward Hamilton, viceprezident pro komunikační služby ve společnosti Ricoh Europe, řekl: „Společnost Ricoh Europe se rozhodla pro rozšíření svého portfolia o další služby. Proto navrhujeme a implementujeme globálně škálovatelná řešení, která podporují bezproblémovou spolupráci a umožňují rychlejší rozhodování.“ „Nemohu být více hrdý na to, čeho jsme dosáhli. Jsme odhodláni investovat do schopností AV integrace, ať už prostřednictvím organického růstu našeho podnikání a investic do vlastních služeb a řešení, nebo posilováním našich schopností prostřednictvím akvizic. Tento úspěch odráží kolektivní odborné znalosti a dokonalost, které nás odlišují v dynamickém a konkurenčním AV sektoru.“

| O společnosti Ricoh |

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2023 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.

Kontakt pro média:

RICOH Czech Republic s.r.o.

E-mail: marcom@ricoh.cz 

Mobile: +420 702 245 128