homeback to menu
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Společnost Ricoh se umístila v letošní zprávě Magic Quadrant for Managed Workplace Services, Europe

Ricoh Europe, Londýn, 8. října 2021 – Společnost Ricoh oznamuje, že ji společnost Gartner, Inc. v únoru zařadila do své letošní zprávy Magic Quadrant for Managed Workplace Services, Europe*. Je to už třetí rok v řadě, co je společnost Ricoh oceněná ve zprávě Magic Quadrant.

Na základě kritérií hodnotících úplnost vize a schopnost realizace v oblasti řízených služeb na pracovišti (MWS) hodnotila společnost Gartner včetně společnosti Ricoh celkově 19 poskytovatelů. Výsledkem bylo, že se Ricoh umístil v žebříčku zprávy Magic Quadrant for Managed Workplace Services, Europe.

„Gartner definuje řízené služby na pracovišti (MWS - managed workplace services) jako jednu ze součástí trhu IT outsourcingu (ITO). MWS zahrnují tradiční outsourcing koncových uživatelů (EUO - end-user outsourcing), jako i nové služby digitálního pracoviště, které koncovým uživatelům poskytují cloudovou, automatizovanou a integrovanou podporu. Jejich základem je poskytování zkušeností z digitálního pracoviště koncovým uživatelům tak, aby mohly organizace využívat svou digitální zručnost ve vývoji nových služeb digitálního podnikání. Cílem je podpořit angažovanost a pohotovost zaměstnanců prostřednictvím lepšího spotřebitelského pracovního prostředí a současně optimalizovat náklady.“

Společnost Ricoh v souvislosti s MWS nabízí čtyři pilíře služeb, které se skládají z inteligentního pracoviště, umělé inteligence a automatizace, monitorování digitálních zkušeností a kybernetické bezpečnosti. Během pandemie COVID-19 zaměřila společnost Ricoh svůj marketing cíleně na potřebu umožnění práce na dálku, automatizaci procesů, využívání cloudu a zabezpečení inteligentního a bezpečného pracoviště díky podpoře funkce zero-touch.

David Mills, generální ředitel Ricoh Europe, říká: „Je pro nás obrovskou ctí, že už třetí rok po sobě se nám dostalo uznání od společnosti Gartner. IT a další digitální služby, které poskytujeme našim klientům, tvoří v současnosti víc než čtvrtinu našeho světového prodeje. Těšíme se na to, že v následujících letech navážeme na tento úspěch prostřednictvím přirozeného i akvizičního růstu, a zároveň pomůžeme klientům na jejich cestě k digitální transformaci.“

Alberto Mariani, senior viceprezident pro kancelářské služby Ricoh Europe, dodává: „Věříme, že společnost Ricoh se opětovně umístila ve zprávě Magic Quadrant společnosti Gartner díky našemu neochvějnému zaměření na obchodní priority zákazníků. Podporujíc změnu v pracovní kultuře zákazníků s cílem zvýšit organizační a individuální agilitu, můžeme být hrdí na to, že poskytujeme komplexní a flexibilní služby.“

Klikněte sem a stáhněte si bezplatnou kopii zprávy Gartner Magic Quadrant for Managed Workplace Services, Europe pro rok 2021.

*Gartner „Magic Quadrant for Managed Workplace Services, Europe“, autor: David Groombridge, Claudio Da Rold, Daniel Barros, Alexandra Chavez a Katja Ruud (únor 2021).

Prohlášení společnosti Gartner
Společnost Gartner nepodporuje žádného dodavatele, produkt anebo službu uvedenou v jeho výzkumných publikacích a nedoporučuje uživatelům technologií, aby si vybírali výhradně dodavatele s nejvyšším hodnocením anebo kvůli jinému označení. Výzkumné publikace Gartner se skládají z názorů výzkumné organizace Gartner a neměly by se interpretovat jako faktické prohlášení. Společnost Gartner se zříká všech záruk, výslovných nebo implicitních, týkajících se tohoto výzkumu, včetně jakýchkoliv záruk prodejnosti anebo způsobilosti ke konkrétnímu účelu.

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.


Kontakt pro média:
RICOH Czech Republic s.r.o.
E-mail: marcom@ricoh.cz 
Mobile: +420 702 245 128