Společnost Ricoh získala status zlatého člena programu Microsoft Content Services Partner Program
23.03.2021

Společnost Ricoh získala status zlatého člena programu Microsoft Content Services Partner Program

Zařazení do programu opětovně potvrzuje postavení společnosti Ricoh jako poskytovatele digitálních služeb

Ricoh Europe, Londýn, 23. března 2021 – Všeobecná schopnost společnosti Ricoh poskytovat přední digitální služby na lokální úrovni byla oceněná získáním statusu zlatého člena v rámci partnerského programu společnosti Microsoft – Microsoft Content Services Partner Program.

Exkluzivní program oceňuje společnosti nabízející komplexní software a služby, které propojují pracoviště na všech úrovních a umožňují inteligentní správu obsahu. Program má tři hlavní cíle:

  • Propojování lidí na cestě za vědomostmi prostřednictvím zjednodušeného přístupu k informacím, zdrojům a odborným znalostem v rámci organizace
  • Zpracování obsahu prostřednictvím inteligentní kategorizace a automatizace procesů
  • Propojení a správa obsahu s cílem zlepšit bezpečnost a dodržování nařízení
Společnost Ricoh prokázala svoje odborné znalosti v těchto oblastech prostřednictvím projektu migrace firemního intranetu mezinárodní kosmetické a módní společnosti Puig. V průběhu jen jednoho měsíce byly jeho celý objem a obsah (více než 2 TB) úspěšně přesunuté na SharePoint Online, což společnosti Puig umožnilo profitovat z funkcí, které nabízí Microsoft 365. S trvalou podporou společnosti Ricoh byly stanovené pokyny pro správu a pro úplné fungování stránky jak na firemní úrovni, tak i ze strany externích zaměstnanců. Puig má nyní přístupný a spolehlivý zdroj pro umístění a ukládání dokumentů, a také výkonný nástroj pro online spolupráci s podporou společnosti Ricoh.
Alberto Mariani, Senior Vice President pro Office Services, Ricoh Europe, říká: „Nové způsoby práce si vyžadují spolupráci bez technologických omezení. Podstatnou součástí je zabezpečení co možná nejlepších digitálních zkušeností. Podpora digitální transformace zaměřená na poskytování lepších možností, zkušeností a hodnot pro zákazníky a zaměstnance se v moderním podnikaní změnila z úsilí na nevyhnutelnost. Jsme neuvěřitelně hrdí na to, že jsme se stali součástí Microsoft Content Services Partner Program a považujeme to za důkaz naší schopnosti zabezpečit bezproblémové a nesporné digitální zkušenosti a umožnit tak zaměstnancům spolupracovat odkudkoli.“
Více informací o možnostech IT služeb společnosti Ricoh najdete na adrese https://www.ricoh.cz/obchodni-sluzby/vsechny-sluzby/it-sluzby

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.

Kontakt pro média:

RICOH Czech Republic s.r.o.

E-mail: marcom@ricoh.cz 

Mobile: +420 702 245 128