HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

Vynikající zákaznický zážitek začíná s vynikajícím zážitkem zaměstnance. Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, staví, implementuje a poskytuje řešení, která potřebujete k překonání očekávání na každém bodě styku.
Objevte všechna řešení digitálních zážitků.
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Ricoh a golf

Ricoh Women‘s British Open je jedním z pěti ženských golfových turnajů ze série Major a jedním z pouhých dvou, které se hrají mimo USA. Má dlouhou historii a seznam jeho vítězů by mohl sloužit jako mezinárodní přehled významných osobností ženského golfu. 

V roce 2016 turnaj Ricoh Women‘s British Open oslavil 40. výročí a desátý rok se sponzorskou účastí společnosti Ricoh. Letošní ročník se konal v golfovém klubu Woburn nedaleko Milton Keynes v Buckinghamshire. Ariya Jutanugarnová z Thajska na něm získala svůj první titul v sérii Major a dosáhla čtvrtého vítězství v roce 2016, takže postoupila na druhou příčku žebříčku Rolex World Ranking. 

Před rekordním počtem diváků Ariya porazila nejenom Mirim Leeovou z Koreje, která ve čtvrtek vytvořila se skóre 62 nový rekord tohoto hřiště, ale i někdejší šampiónky z Ricoh Women‘s British Open, mezi nimiž byla Mo Martinová a Stacey Lewisová. Vytouženou trofej nakonec pozvedla díky skóre 16 úderů pod par. 

V klubu Woburn se turnaj Women‘s British Open konal od roku 1984 již devětkrát, letos to bylo poprvé od roku 1999. Ročník 2016 se poprvé odehrál na hřišti Marquess. Mezi předchozí vítěze na tomto slavném hřišti patří Karrie Webbová, Helen Alfredssonová a Liselotte Neumannová.

Charley Hullová – vyslankyně značky Ricoh

Ve společnosti Ricoh jsme vždy věřili, že budoucí hvězdy je třeba podporovat již dnes. Proto Ricoh s velkou hrdostí podporuje Charley Hullovou. Ač je jí pouhých 20 let, v golfovém světě již dosáhla značných úspěchů. Zvítězila v Maroku a v roce 2013 byla vybrána jako vůbec nejmladší hráčka v historii do turnaje Solheim Cup, který s evropským týmem vyhrála.

V roce 2016 následovalo její zatím nejlepší umístění v turnaji série Major, když získala druhé místo v ANA Inspiration Championship.

Každý den myslíme na zítřek

V roce 2011 společnost Ricoh zahájila na Ricoh Women‘s British Open svůj inovativní a oceňovaný Program optimalizace udržitelnosti. 

Nyní v rámci probíhajícího programu Zelená iniciativa pro zítřek (Green Initiative For Tomorrow, GIFT) dál povzbuzuje imaginaci a aktivity hráčů, diváků i sportovních příznivců směrem ke změnám jejich denních zvyklostí. Výsledkem je slabší uhlíková stopa a udržitelnější budoucnost pro každého.


Ricoh tennis sponsorships

Tenis

Světové turné ATP nabízí to nejlepší z tenisu. Přečtěte si, které turnaje letos společnosti Ricoh podporuje.