HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

IT služby

Dnes jsou informační technologie klíčovými hybnými silami vašeho podnikání i vztahů se zákazníky. S tou správnou technologií může být vaše společnost agilní znalostní organizací, kterou vaši zákazníci vyžadují.

U společnosti Ricoh naleznete specializované portfolio, které bude životně důležité pro dosahování vašich cílů a které lze rozšiřovat dle potřeby tak, aby se vaší firmě dostávalo podpory na národní i mezinárodní úrovni: Řešení pro pracoviště, uživatelskou zkušenost, business intelligence, infrastrukturu IT i řešení na míru, která podpoří nárůst zakázek, efektivity, agility a vedou ke snížení rizika prostřednictvím digitální transformace.


Řešení pro pracoviště

Řešení pro pracoviště

Chcete modernizovat své IT na pracovišti a poskytnout svým lidem kolaborativní a produktivní nástroje? 

Ať už se jedná o spuštění Office365, rozšíření stolní podpory na národní či mezinárodní úrovni pro notebooky, desktopy či zařízení IoT, podpoření vašeho vybavení v maloobchodních prodejnách na mnoha místech s přísnými dohodami o úrovni služeb, podpoření vašich prodejců v terénu mobilními technologiemi nebo o snahu zavést kolaborativní nástroje na propojení vašich lidí, můžeme vaši cestu podpořit.


Data a analytika

Buďte chytřejší, zajistěte si rychlejší cestu na trh, lépe poznejte své zákazníky, nabídněte svým lidem znalosti a postřehy, zvyšte výnosy. Rozpumpujte své chytré podnikání. Máme odborníky, kteří umí prakticky využít data ke zpřístupnění hodnotných postřehů zákazníků a zaměstnanců pomocí pokročilých datových řešení.

Data a analytika

Uživatelské zkušenosti

Uživatelské zkušenosti

Naši odborníci na inteligentní aplikace, elektronický obchod a portály inovativně spolupracují s našimi zákazníky, aby společně vytvořili prvotřídní technologickou zkušenost, která zajistí vynikající angažovanost se značkou a produktem pro vaše zákazníky a vaše lidi.


Infrastruktura

V dnešním zrychleném digitálním světě se některé z vašich nejzásadnějších operací točí kolem technologie. Abyste rozhoupali svoji transformaci, infrastrukturu, která za tím stojí, je zapotřebí ji podporovat, přizpůsobovat a rozvíjet, aby byly splněny stále se zvyšující požadavky vašeho podnikání.

Infrastruktura

Naše investice do globální excelence a inovací

Poskytování skvělých IT služeb není pouze o nabízení těch správných řešení. Díky investicím do neustálých inovací, kolaborativnímu způsobu práce s našimi zákazníky a robustní základně pro naše služby můžeme zajistit excelenci a velký rozsah, a to celosvětově.


Tam, kde se setkává inovace, uživatelské zkušenosti a agilní rozvoj

Naši odborníci z hubu pro inovace, kteří spolupracují se zákazníky a vedou akademické organizace, jsou specialisté na klíčové digitální technologie a snaží se transformovat své firmy a vztahy se zákazníky pomocí technologie.

Efektivita a kvalita v našem Operačním centru služeb

Operační centrum IT služeb společnosti Ricoh je naším centrem excelence pro služby datových center a infrastruktury. Pracujte non-stop a udržte svoji firmu v provozu a bezpečí.

Kontaktujte násspace


Rádi bychom vás kontaktovali a informovali o našich produktech a službách. Abychom to však mohli udělat, musíte nám to potvrdit zaškrtnutím tohoto políčka. Pokud potvrdíte, že si přejete, abychom vám posílali zprávy, budete mít stále právo jejich přijímání kdykoli zrušit kontaktováním našeho zákaznického centra.
Další informace ohledně použití vašich osobních údaje naleznete v našich zásadách ochrany osobních dat.