E-kniha

Inspirace pro digitální pracovní sílu pracující z domova

Podpora digitální budoucnosti pro trh středně velkých firem

 
Řízení digitální transformace nebylo klíčovou rolí HR, dokud neudeřila pandemie COVID-19. Nyní mají vedoucí v oblasti HR situaci pevně ve svých rukou. Pandemie zdůraznila, že správné technologie jsou klíčové pro udržení morálky a produktivity zaměstnanců – kvalita pracovní síly může firmu vytvářet a podporovat, nebo ji může zničit. 
 
Vedoucí v oblasti HR musí pomáhat řešit špatné zkušenosti zaměstnanců s technologiemi. To je nezbytné pro budování pozitivní firemní kultury, udržení nejlepších lidí a přilákání nových talentů. 
 
Tato nová zpráva vydaná společností Ricoh Europe společně s výzkumem provedeným společností Opinium Research zkoumá zkušenosti zaměstnanců se vzdálenou prací během pandemie. Uvádí klíčové trendy, které mají dopad na obchodní operace trhu středně velkých firem, a překážky, které blokují cestu k úspěchu. Poskytuje také vedení pro vedoucí v oblasti HR, kteří se snaží splnit rostoucí očekávání zaměstnanců v oblasti flexibilní práce s ohledem na člověka.
eBook
Stáhněte si průvodce

Vyplňte níže uvedený formulář a my vám zašleme bezplatného průvodce pro pracoviště budoucnosti. Pole s hvězdičkou (*) jsou povinná.

* požadováno
* požadováno
* požadováno
* požadováno
* požadováno