Reprocentrum

Vybudujte své reprocentrum tak, abyste se přizpůsobili novým způsobům práce

Reprocentrum

Požadavky na tisk se mění - poptávka po digitálním tisku a rozšířených tiskových aplikacích vytváří tlak na organizace i na profesionální tiskárny. 
Potřeba lokálních a rychle dostupných tiskových služeb nebyla nikdy větší. Současně se zvyšuje konkurence a na pořad dne se dostává produktivita, efektivita a kvalita.
 
V tomto měnícím se světě si organizace uvědomují hodnotu, kterou mohou centrální reprografická oddělení (CRD) přinést do kritických podnikových procesů. Pro zajištění budoucnosti vašeho provozu je nezbytné zavést digitální dokumentové služby, řešit potřeby vzdálených pracovníků, efektivně zpracovávat poštu i komunikaci se zákazníky. 
Díky týmu specialistů v oboru a oceňovanému portfoliu vám společnost Ricoh pomůže urychlit přeměnu vašeho reprocentra na centrum komunikace. Kromě toho, že se staráme o nárůst marketingových a propagačních tiskovin, můžeme spravovat smíšenou komunikaci v papírových a digitálních formátech. Můžeme vám poradit, jak najít nové podnikatelské příležitosti pro rozšíření služeb, jak generovat nové zdroje příjmů nebo jak snížit náklady na tisk a dodavatele, aby vaše investice do budoucnosti byly bezpečné.

Řešení a služby

Černobílé tiskárny

areo

Zvyšte výkon tisku na počkání

Mnoho reprocenter se stále spoléhá na základní produkci černobílých tisků. Těm ale chybí dostatečná produktivita i rozšířené dokončovací funkce, které jsou potřebné pro uspokojení dnešní poptávky.
 
Naše tiskárny nabízí spolehlivost potřebnou k pravidelné produkci černobílých dokumentů na počkání a zároveň poskytují možnost automatizace složitého dokončování díky několika možnostem inline dokončování dokumentů, které jsou v naší nabídce k dispozici.
Objevte naše digitální archové tiskárny

Čtyřbarevné nebo pětibarevné tiskárny

areo

Získejte si pozornost vynikající kvalitou tisku a novými aplikacemi

Čtyřbarevný tisk je pro některé tiskové úlohy dostačující, ale s pětibarevným tiskem jsou kreativní možnosti nekonečné.   
Naše uznávaná řada barevných tiskáren nabízí špičkovou kvalitu barev od základní úrovně tisku na počkání až po vysokorychlostní běžnou produkci, přičemž všechny nabízejí malé rozměry, širokou možnost manipulace s médii a maximální produktivitu - bez ohledu na požadavky nebo použití. U našich vlajkových produktů pro střední produkci jsme dokonce ještě o jednu barvu lepší - nabízíme možnost pětibarevného tisku s několika variantami tonerů, jako je bílá, neonově růžová, fluorescenční žlutá, a dokonce zlatá a stříbrná. 
Objevte naše digitální archové tiskárny

Software a řešení pro workflow

areo

Softwarová řešení, která vás posunou na vyšší úroveň zákaznického servisu a efektivity

Naše široké portfolio softwarových řešení pro správu výroby a výstupů pomáhá dosahovat podnikatelských úspěchů díky propojení s uživateli v kanceláři nebo doma, umožnění online objednávek a automatizaci pracovních procesů. 

Pomůžem vám zvětšit produkci a zmenšit náklady tím, že vytvoříme automatické pracovní postupy, které vám pomohou sledovat a řídit tiskové úlohy na více tiskárnách. 

Abychom zvýšili atraktivitu pro vaše zákazníky, máme také řadu řešení pro podporu personalizace a cíleného marketingu, stejně jako pro vytváření výkonných pracovních postupů pro optimalizaci mailingových procesů. 

V kritických dokumentových a transakčních produkčních prostředích můžeme také pomoci s propojením systémů, transformací dokumentů nebo dat a také s pracovními postupy, které zajišťují shodu s předpisy a nároky na bezpečnost dat.

Kontaktujte nás

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás