HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Prodej a marketing


Funkce prodeje a marketingu procházejí transformací založenou na technologiích. Využijte je k povýšení zkušeností zákazníků a zaměstnanců: využijte ecommerce k posílení loajality zákazníků, navyšte komunikaci se zákazníky díky personalizované vícekanálové komunikaci a umožněte fungování rozptýlené pracovní síly pomocí inteligentních řešení pro práci na dálku, která zajistí bezpečné propojení prodejních týmů.

Více než kdy dříve je důležité, aby byla obchodní a marketingová oddělení plně sladěna pro zlepšení zákaznické zkušenosti a obnovení příjmů. Společnost Ricoh nabízí řadu řešení, která mohou prodejním a marketingovým odborníkům pomoci zaujmout digitální přístup a přijmout omnikanálovou strategii vstupu na trh pro maximální dosah, zapojení a přeměnu.
 • Zvyšte spokojenost zákazníků

  Zvyšte spokojenost zákazníků

  Nasaďte novou ecommerce platformu nebo přizpůsobte svou stávající tak, abyste zvýšili zapojení zákazníků. Spolupracujte se zákazníky podle jejich podmínek, abyste podpořili růst a snížili náklady prodeje. 
 • Navyšte komunikaci se zákazníky

  Navyšte komunikaci se zákazníky

  Zlepšete zákaznickou zkušenost a posilujte loajalitu poskytováním personalizované vícekanálové komunikace ve správný čas a ve správném formátu.
 • Umožněte rozptýlenou pracovní sílu v oblasti prodeje

  Umožněte rozptýlenou pracovní sílu v oblasti prodeje

  Použijte inteligentní řešení pro práci na dálku a zajistěte, aby byly vaše prodejní týmy připojeny bezpečně a zůstaly produktivní, ať už se nacházejí kdekoli.

Dokument IDC – Inteligentní průzkum zkušeností zákazníků

IDC ukazuje, že přijímání digitálních platforem bude v příštích pěti letech dále narůstat. Společnosti, které tyto platformy v příštích dvou letech zavedou, budou mít v příštím desetiletí vedoucí postavení na trhu.
IDC logo - image


 • DIA Supermarkets

  DIA Supermarket

  Ricoh pomáhá řetězci DIA zjednodušit online nakupování tím, že zákazníkům umožňuje těžit z personalizovaného zážitku a cílených propagačních akcí.

 • Allfunds Bank digital customer portal

  Allfunds Bank

  Ricoh pomohl Allfunds Bank vyvinout digitální portál, který poskytuje pohlcující uživatelský zážitek pro všechny zákazníky.

 • IEMA

  IEMA

  IEMA využila řešení business intelligence od Ricoh ke zlepšení přístupu k datům a poskytování kvalitnějších informací svým zákazníkům.


Spojte se s námi

Spojte se s jedním z našich specialistů a zjistěte, jak vám můžeme pomoci transformovat vaše obchodní a marketingová oddělení.

Kontaktujte nás

break-line