HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Řešení pro správu dokumentů

Na současném konkurenčním trhu je pro obchodní úspěch zcela zásadní schopnost efektivně získávat a předávat informace. Ricoh Managed Document Services (Řízené dokumentové služby) nabízí přizpůsobená řešení pro optimalizaci zpracování dokumentů, abyste v případě potřeby měli požadované informace spolehlivě k dispozici.

Naše služba se zaměřuje na tři základní prvky správy dokumentů:

 • Tvorba informací
 • Sdílení informací v rámci firmy
 • Zpracování informací tak, aby poskytovaly obchodní hodnotu


Každé řešení Managed Document Services navrhujeme na základě vašich potřeb ve smyslu cílů a způsobu fungování firmy. 

V těsné spolupráci s vaším týmem a s použitím naší prověřené koncepce navrhneme nejvhodnější konfiguraci pro vaši firmu:

 • Nejprve vyhodnotíme získávání, použití a uchovávání tištěných a elektronických informací ve firmě a posoudíme vaše prostředí, zařízení a samotné informace.
 • Pak budeme pracovat na optimalizaci infrastruktury, abychom vašim zaměstnancům zajistili bezproblémový přístup k informacím, které potřebují pro svou práci.
 • V další fázi se podíváme na chování vaší firmy, tedy na vstupy a výstupy, na to co vaši uživatelé tisknou a proč.
 • Na základě těchto informací určíme, které technologie správy tisku vám nejlépe pomohou zvýšit produktivitu.
 • V celém procesu budeme hodnotit reakce vašich zaměstnanců na změny, a pokud to bude nutné, vhodně přizpůsobíme koncepci.
 • Pak, s přihlédnutím k záležitostem souvisejícím s předpisy a zabezpečením informací, zajistíme ve spolupráci s vámi soustavné vylepšování odpovídající dalším změnám a rozvoji vaší firmy.

V rámci svých služeb může společnost Ricoh také řídit další dodavatele, kteří dodávají informace do vaší infrastrukturu, abyste se mohli věnovat optimalizaci procesů a nákladů a snížení režie na správu.
Vlastnosti a výhody

Služby na míru pro správu dokumentů společnosti Ricoh, které navrhneme konkrétně pro vaši firmu, vám pomohou účinněji využívat informace. Naše osvědčená řešení vám pomohou:

Zvýšit spokojenost zákazníků díky kratší době odezvy

Zákazníci očekávají a zaslouží si efektivní a kvalifikovanou službu. Optimalizace zpracování dokumentů pomůže zaměstnancům, kteří jsou ve styku se zákazníky, zvládat úkoly, aby mohli poskytovat individuální služby, které zaručí spokojenost a loajalitu zákazníků.

Vytěžit z informačního kapitálu větší hodnotu

Účelem našich řešení je usnadnit volný pohyb informací v rámci celé organizace. Díky lepší dostupnosti, přizpůsobivosti, možnosti prohledávání, přenosnosti a opakované použitelnosti informací se zvýší vaše schopnost pohotové adaptace na změny obchodního prostředí.

Zvýšit produktivitu a snížit množství odpadu

Přizpůsobení technologie způsobu práce, kterému lidé dávají přednost, a pomoc zaměstnancům s adaptací na změny přímo zvyšuje výkonnost a produktivitu. Při řízení nákladů vaší firmy zjišťujeme také kritické body a regulujeme využití prostředků s cílem omezit plýtvání časem a skladovými zásobami a zvýšit návratnost investic.

Případové studie

Následující případ použití ilustruje možnosti přizpůsobení Ricoh Managed Document Services různým scénářům.

Řízení vlastních výrobních nákladů

Organizace ve všech odvětvích hledají nové způsoby snižování nákladů na administrativní podporu, které neohrozí kvalitu služeb ani spokojenost zákazníků.

Díky našim řešením mohou organizace optimalizovat objemy tisku, kvalitu a náklady. Každá spolupráce začíná vyhodnocením, jehož součástí je zjištění kapacity vybavení, poměru uživatelů k zařízením, postupů tisku a běžných aplikací.

Na základě těchto poznatků společnost Ricoh spolupracuje s organizacemi na zavedení nástrojů, které zajistí:

 • Směrování tiskových úloh
 • Řízení přístupu a snižování množství odpadu
 • Sledování míst využití a kontrolu příslušných nákladů
 • Centralizaci vykazování
 • Správu prostředí na výstupu

Řízení více dodavatelů

Protože společnost Ricoh působí jako jediné kontaktní místo pro řešení zpracování dokumentů od jiných společností, může minimalizovat čas a pracovní nasazení našich zákazníků věnované správě vztahů s dodavateli.

Spravujeme a hodnotíme každodenní činnosti a plnění smlouvy o úrovni služeb (SLA), aby organizacím byly poskytovány služby na konzistentní úrovni. Díky této koncepci si mohou firmy usnadnit správu nákladů tím, že budou větší výdaje vynakládat na služby menšího počtu dodavatelů.Související případové studie

 • RatioData

  RatioData

  Společnost Ratiodata, specializující se na IT ve finančních službách, spolu se společností Ricoh dodává řešení usnadňující administrační procesy.

 • Wico Scholengemeenschap

  Wico Scholengemeenschap

  With Ricoh's help, schools in Belgium are able to produce more effective educational collateral at a lower cost.

Související služby

 • Fakturační služby

  Fakturační služby

  Optimalizujte svoji účetní praxi a přecházejte na fakturaci bez tisku tempem vhodným pro vás, vaše klienty a dodavatele.

 • Výdaje

  Výdaje

  Dejte správě svých výdajů novou podobu pomocí jejich rychlého a přesného elektronického zpracování.